Co slečně k výročí?

Od: Datum: 11.12.13 19:31 odpovědí: 7 změna: 25.12.13 21:07

Přišel za mnou syn s otázkou, zda je blbé pozvat přítelkyni k 1. roku výročí do restaurace na večeři, zda se nehodí jí spíše koupit nějaký dárek... Co si myslíte? Jak to teď chodí? Co se hodí nebo nehodí? Já si myslím, že večeře úplně stačí, nebo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: agathexp*
Datum: 11.12.13 19:34

Záleží na tom, kolim jim je let. Pokud jsou starší, tak by podle mě určitě nějaká pěkná večeře nebyla špatná. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 11.12.13 19:42
avatar

Domnívám se,že to je pěkný dárekDobrá večeře a k tomu pugét rudých růží ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.12.13 19:59
avatar

Není to vůbec hloupé. Večeře ve dvou v nějaké pěkné restauraci, se k oslavení výročí hodí. Při té příležitosti ji může dát i drobný dárek, pokud jí bude chtít koupit i ten. Radost jí určitě udělá už jen to, že si syn na výročí vzpomněl. Jistě jí to překvapí velmi mile. Tak ať se jim to vyvede a užijí si prima večer.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.13 05:11
avatar

Já bych večeři v nějaké lepší restauraci uvítala. A co před tím zajít ještě do divadla? Na nějaký žánr, který ona má ráda? No a pak ta evečeře a sklenka vína. Takový večer by byl opravdu krásně prožitý. Škoda, že mě něco podobného už asi nepotká. Když se dva znají už 41 let a z toho jsou 38 let manželé, tak se podobné překvapení konat už nebude. Maximálně tak cesta k dokorovi. *smich* Jaga.

doplněno 12.12.13 05:12:

A pěkně uvázané květiny by také nebyly na škodu, umocnily by pěkný večer.

doplněno 12.12.13 05:18:

A ještě jedna připomínka, paní Hanko. Neurazte se, nemyslím to zle, ale co stačí, nebo nestačí, to by měl rozhodnout především syn. A ne mu do toho mluvit maminka. Takhle skončilo už hodně vztahů, kdy maminka dirigovala co ano a co ne. Omlouvám se, vím, že to nemyslíte špatně, ale nechte to opravdu na něm.

Mluví ze mě zkušenost, moje tchyně také ráda dirigovala a věřte - nebylo mi to příjemné. *:(* Proto do ničeho mladým nemluvím. Ale možná je to i proto, že obě děti bydlí jinde. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hankajarosova*
Datum: 12.12.13 17:22

Neurážím se, ale věřte, že nic nerozhoduji, syn se za mnou přišel poradit, jestli by se mi líbilo, kdyby mě chlap pozval do oblíbené restaurace, nepřišel si pro odpověď. Já mu řekla, že si myslím, že je to dobrý nápad a pěkný dárek, večer jsem nad tím tak přemýšlela, tak mě napadlo se zeptat, přece jen se teď asi hodí už i jiné věci, než za mě, tak mě to zajímalo :)

Datum: 12.12.13 19:59
avatar

Zdravím, večeře je krásný dárek, samozřejmě pokud slečna není hipík, co má nejraději klobásu u stánku:), nicméně, upřímně, co jsem se tak poptala, se to bere jako rozjezd - většina slečen právě během večeře nebo po ní očekává nějaký drobný dárek.

Ovšem pokud chce syn vybočit ze standartu - já mám třeba večeře a jídlo vůbec hrozně ráda, ale letos mě na čtyřleté výročí vzal přítel na lasergame, a byla to pecka.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moto®
Datum: 25.12.13 21:07
avatar

Dnes jsem viděl na návštěvě dárek který mne zaujal, byl to porcelánový hrníček s fotkou jejich milovaného kocoura. dá se říci blbina, pořízení ale stojí nějaké úsilí k zorganizování a přemýšlení. Tak to je můj tip, teď jen vybrat správný námět obrázku, zda fotku slečny nebo něčeho co má ráda. A k tomu třeba tu společnou večeři.

Já to mám v plánu k narozeninám mé Berušky s fotkou naši psiny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.