Žádný kluk mě nechce, nejsem dokonalá

Od: Datum: 10.12.13 17:46 odpovědí: 16 změna: 30.12.13 19:21

Už dva roky se neustále zamilovávám, pak vždycky vidím ten mega nezájem a trápím se. A teď už je to asi 6. kluk, kterého chci, ale on mě ne :( Líbím se jen prostě ošklivým...vím, že na vzhledu nezáleží, ale kluk se mi musí prostě alespoň trochu líbit. Už jsem z toho na dně...jsem hrozně osamělá...Nechápu proč. Já si nepřipadám ošklivá. A v jádru si myslím, že jsem hodná a pro kluka bych udělala cokoliv...ještě jsem nepotkala člověka, co by mě nesnášel. To opravdu tak moc záleží na vzhledu? :( Nejsem tlustá, ani ošklivá, jsem prostě průměr a to je asi problém...Pro kluky musím být pravděpodobně dokonalá...Pomozte prosím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: broke
Datum: 10.12.13 17:58

Hlavu vzhůůůru :) Začni si sama sebe vážit, protože kluci určitě nechcou nějakou chudinku se sebevědomím velikosti mravence. Začni se mít ráda a být sama se sebou spokojená. Taky jsem byla dlouho sama, přestože mi lidi říkali, že jsem pěkná. Slyšela jsem, že si na mě kluci buď netroufli, nebo mi psali jenom úchylně nebo ti, o které jsem zájem neměla. Začni si vážit sama sebe a řekni si, že pokud žádný kluk zájem neprojevil, tak neví, o co přišel...časem se to určitě vyvrbí...Zkus iniciativu převzít sama a s nějakým klukem se začít bavit sama, napiš mu nebo podobně... :) Hlavně se přestaň podceňovat! Holka => dáma by si hlavně měla věřit, být se sebou spokojená a mít se ráda :) Budeš vyzařovat víc pozitivně a i to by mohlokluky přilákat ;) Have a nice day :)

Ohodnoceno: 0x

Od: foo*
Datum: 10.12.13 17:59

sniž si nároky.. ti "oškliví" kluci bývají x krát lepší jak nějakej nagelovanej idiotek

Od: sara111*
Datum: 10.12.13 19:59

hahaha nagelovanej šampon :D

Datum: 10.12.13 18:02

Tak je jasné, že člověk se zamilovává i očima a v určitém věku tomu přikládá větší důležitost. Ale záleží na tom, co z člověka vyzařuje. Můžete být pohledná a mít krásnou postavu a přesto nemusíte druhé pohlaví přitahovat, jak byste si přála. Je to opravdu o tom charisma...Co s pohledným, když si nebudete mít co říct a nebudete k sobě cítit to, co by vás k sobě přitahovalo? Ale na to musíte přijít sama, jste zřejmě ještě hodně mladá. Zamyslete se především Vy sama nad tím, jaké máte priority...

Datum: 10.12.13 18:14

taky neni dobre davat najevo jak strasne potrebujes mit nekoho rada. Musis kluka nechat v pocitu, ze on si vybira. Jen mu opatrne davat najevo, ze ma sanci. Proste je to o taktiku. Zadny "nechces me doprovodit?", ale "jdu domu, snad me nekdo neprepadne".atd..

Od: naoko
Datum: 10.12.13 18:20

Možná vyhlížíš jen mezi krásnými a blbými. Změň teritorium. A netlač tolik na pilu.

Datum: 10.12.13 18:40

V tom případě hledáš ve špatných vodách. Netvrď mi, že nikde kolem sebe nemáš normální kluky. Spíš, jak píše Naoko, hledáš mezi blbečky a frajírky.

doplněno 10.12.13 19:16:

A kdo jo?:)

Od: martinxx1
Datum: 10.12.13 18:46

jj taky nesnášim nafoukaný a namyšlený fifleny...

Od: buss®
Datum: 10.12.13 18:55

To je jen pocit, ve tvém mozku. Podívej se kolem sebe. Někdy si říkám, kde ti chlapi dali oči. Takže, není to o něčem jiném? Dnes u obchodu, přihrčí auto, si říkám no ten chlapík má nosisko a ještě skobu, vyleze ven a a ona to holka a jak se nesla, nelezla kanálama, a její auto nemá mnoho chlapů. Dokonalost je otravná. Nezamilovávej se neustále... Čím víc na to myslíš, očekáváš, tím hůř.

Datum: 10.12.13 18:55

Mrkni do vnitřní pošty. :) ;)

Datum: 10.12.13 18:58

Je zamilovaná od 9 a je ji 11 a tolik zajímavých odpovědí ... Nikdy jste neměli doma dospívající puberťačku? *vtip* *zed* *ua*

Od: sara111*
Datum: 10.12.13 20:00

kolik tije zlato? zda se muzu zaptat? plus minus...bylo ti uz 18?

Od: nikc®
Datum: 11.12.13 13:16

Nejsi sama, taky jsem to měla podobné. A dodnes mám dojem, že mě chtějí jen Ti nehezcí. Ale musíš to brát, tak jak to je. Dokonalá se pro ně nesnaž být. Buď sama sebou. Dělej, co tě baví a nemysli na to. On se nějaký časem objeví. A nesnaž se pro kluka udělat cokoliv. To je může odradit právě. Ať se snaží oni, ne? A pokud se nesnaží, tak za to nestojí.

doplněno 11.12.13 14:12:

Ale mám zkušenost, že těm hezkým jde jen o to jedno. Určitě ne všem, ale je to má zkušenost. Stačí hledat na internetu.

Od: ala1970*
Datum: 13.12.13 09:35

Nech bežet čas a uvidíš sama, že jednou ten pravý příjde. Lepší jeden na pořád jak 20 na týden.

Od: mario007
Datum: 30.12.13 18:36

jsem kluk (20 let) a jsem na tom úplně stejně. nejsem moc hezkej a žádná mě nechce...

a ano... na vzhledu záleží. vzhled je asi nejdůležitější lidská vlastnost

od vzhledu se odvíjí i ostatní "vnitřní" kvality člověka, např. sebevědomí a od toho zase schopnost komunikovat a od toho zase počet přátel atd.

Datum: 30.12.13 19:21

já bych byl v klidu jak se praví každé zboží má svého kupce :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.