Bolest v krku

Od: Datum: 09.12.13 19:24 odpovědí: 10 změna: 11.12.13 13:35
Dobrý den, před 14 dny jsem měl dle doktora hnisavou angínu. Teplota 38,5°C mandle hodně zvětšené s bílými povlaky. Dostal jsem ibalgin a ATB-ospen 1500 po 8 hodinách. K tomu jsem měl tantum verde a preventan akut i clasic ( ten beru v kuse už 2 měsíce), kloktal jsem Vincentku a ležel. ATB jsem dobral všechny a 3 dny poté mám znovu silné bolesti v krku, zduřelé mandle zatim bez povlaků. Beru ještě vitamin C 500 mg denně a od imunologa mám už 3 roky léky na zvýšení imunity (RIBOMUNIL). SSamozřejě jím hodně ovoce, piju zázvorový čaj z kořene s hřebíčkem.
Poraďte mi prosim co mám v tomto případě dělat. Je mi 27, jsem nekuřák a nemůžu si dovolit pořád marodit.
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: naoko
Datum: 09.12.13 19:32

Jestli se vám vrací angíny, mohla by to být nakonec vlastně mononukleoza. Nechte si vyšetřit krev a udělat jaterní testy.

Ohodnoceno: 0x

Od: mudrjezevec
Datum: 09.12.13 19:59

Kup si sprej Bioparox. Doporučené dávkování vynásob třemi. Za dva dny budeš jako rybička. Konzultováno s kamarádem lékařem, odzkoušeno. Funguje.

Datum: 10.12.13 12:47

Souhlasím.*palec*

Od: nikc®
Datum: 10.12.13 12:56

Máte štěstí, že vám pomohl, ale mě Bioparox zklamal. Stříkala jsem si to, jak blázen a bylo mi hůř a hůř místo líp a líp. Nejenže stojí 200 Kč, ale má ještě nedobrou chuť a navíc mi spíš uškodil než pomohl. Toť má zkušenost. Patřím do té menšiny pacientů, kterým nepomohl.

Datum: 10.12.13 12:42

V říjnu jsem měla to samé, co vy. Nakonec po 14 dnech jsem byla na ORL a doktorka mi řekla, že jsem antibiotika neměla vůbec dostat, protože to snižuje imunitu a měsíc po dobrání ji budu mít sníženou. Vám se to asi vrátilo, stejně jako mě. Já mám teda mandle venku, takže to byly virózy a rovnou tři za sebou. Bioparox jsem měla na začátku také, ale pomohl mi jen na pár dní a pak se to hezky a hodně rozjelo a bylo mi ještě hůř. Nedoporučuju ho. A na chuť je hnusný.

Datum: 10.12.13 13:15

Zkuste ještě Strepfen. Mají to být nejsilnější pastilky na bolest v krku. To mi pomohlo.

Datum: 10.12.13 14:51

koloidní stříbro,pokud nejste na ag alergický.

Od: mates086
Datum: 10.12.13 22:04

Bioparox jsem včera nasadil a je pěkně hnusný a uvidíme. Ještě jsem zkoušel zábaly krku a kloktání slané vody. Osobně si myslím, že jsou bakterie ve mě už imunní proti antibiotikům a proto mi ani nezabrali.

Včera jsem vyčetl na internetu cibuli s medem, tak jsem to dnes zkoušel. Mandle jsou stále zarudlé a nateklé, ale už tak moc nebolí, nyní bolí jen při polykání.

Datum: 11.12.13 13:35

Zdravím, babička přítele, takto bývalá doktorka, má doma od firmy Just jakýsi nálev z 31 bylin, zde jsem našla odkaz http://www.zbozi-kosmetika.cz…vych-rostlin-50-ml-g7590.html.

Je to pálka, ale pokud bolí přítele nebo někoho od něj v krku, spěchá k babičce, která mu touto směsí krk vytře (namočená vata namotaná na špejli). Hnus fialovej, ale opravdu to pomáhá.

Od: andrea1*
Datum: 10.12.13 22:56

Bolest v krku se zde již řešila. Podívejte se sem: #bolest+v+krku

Mně na bolest v krku pomáhají Priznicové zábaly a do krku si stříkám Jox. Nápoje nesmí být horké ani studené. Mají mít tělesnou teplotu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.