Jak to myslí?

Od: Datum: 09.12.13 18:34 odpovědí: 7 změna: 09.12.13 20:45

Zdravím, v pondělí jsem byl s holkou na rande v čajovně. Předtím jsme spolu byli asi na 4 zábavách, kde jsme se chovali, jako by jsme spolu normálně chodili, ale mimo zábavu jsme se je nzdravili. Tak jsem se konečně odhodlal a vzal ji na rande. V čajovně to bylo super, mluvili jsme o všem a nakonec se mi schoulila v náručí, dokud jsem nemusel jít na autobus. Jsem dost žárlivý a asi i zamilovaný, takže mám vážně zatemníno, ale potřeboval bych proadit od někoho racionáln uvažujícího.. Od úterý si píšeme na fb apod. jen prostě pořád komentuje fotky jiných kluků nebo když někdo okomentuje její, tak mu děkuje smajlíkama s hvězdičkou apod. (vím, asi tozdní dětsky a divně, ale vadí mi to :D) na středu jsme se zase dohodli, že půjdeme ven, jen se mi prostě zdá, že všechny kroky delám já a ona jen příjimá.. Doufám, že chápete o co mi jde a tak mi snad někdo poradí, jestli to podle vás myslí vážně nebo o mě nestojí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.13 18:56
avatar

Ty ji znáš, vídáš se sní, jsi s ní v kontaktu a od cizích lidí, kteří neznají tebe ani ji, chceš, aby odhadli, jestli to s tebou myslí vážně?

Proč se nezeptáš jí?

A na tu žárlivost pozor! Mohl bys "zazdít" i slibný vztah.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 09.12.13 19:00
avatar

Zdravím, určité procento lidí potřebuje neustále ujišťovat, jak jsou super, potřebují někoho, kdo je bude opečovávat, kdo si jich bude všímat a kdo k nim bude vzhlížet. A ve skutečnosti k nim nemají hlubší vztah. Ta to mají mnohé náctileté slečny, nechají si pochlebovat od každého, kdo je k tomu svolný.

Na druhou stranu komenty s hvězdičkami jsou úplně normální, pokud chceš mít klid, tak nesleduj jak gestapo, co slečna na fb dělá. I kdybyste spolu nakrásně chodili, rozhodně to neznamená, že by si kvůli tobě měla přestat psát s kamarády - to doufám ani nečekáš:).

Nech teď další krok na ní, aspoň se uvidí, jak jí na tobě záleží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondra*
Datum: 09.12.13 19:02

Asi máte pravdu.. Na fb vážně kontroluju všchno co dělá a přitom, když jsme spolu byli venku, tak to bylo super. Asi si zruším zobrazování jejích příspěvků a zůstanu u toho co mezi náma je v reálným světě :)

Datum: 09.12.13 19:17
avatar

Bacha, žárlivost se může rozvinout do obludných rozměrů. Začne to nakukováním do partnerova mobilu a může to skončit brutálním násilím. S takovým člověkem se nedá žít a rozumný partner od něj zdrhá jak splašená kráva. Brzděte včas, nenechte to rozjet. I když to budete spolu oba myslet vážně, smiřte se s tím, že ten druhý nepatří bezvýhradně Vám. Důvěřujte partnerce. Jen tak Váš vztah vydrží.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.12.13 20:45
Ohodnoceno: 0x
 
Od: joolie*
Datum: 09.12.13 20:31

naprosto vím, co to je. Prostě si tu pozornost užívá, a to od všech kluků. Nevím, jestli to nutně znamená, že nechce dlouhodobý vztah, možná i jo, ale to bude chtít složitější přístup. Pokud se jí budeš dvořit moc, bude tě možná jen využívat k zvyšování ega, jako jiné kluky, tak bych zkusila nějak taktizovat. Buď se jí zeptej, jestli ti třeba něco sluší nebo tak, nebo můžeš zkusit jí na chvíli nepsat, schválně, jestli ti napíše ona. Jak znám sebe a všechny holky, pokud by tě chtěla na něco víc než pro zábavu, napsala by ti, začalo by se jí stýskat. ;) Hodně štěstí, doufám, že tě bude brát jako seriózního potenciálního partnera! ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.13 20:45
avatar

No hlavne se vyflakni na nejaky komenty na fb a vem ji na dalsi caj...tak ji budes mit u sebe coz je moralni vitezstvi nad tema klukama, ktere tak nadsene komentuje...good luck!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.