Obchod s bilym masem v ČR

Od: Datum: 09.12.13 18:02 odpovědí: 7 změna: 10.12.13 13:16
Jake riziko v Cr je,ze vas nekdo proda do zahranicniho nevestince at uz pres znamost nebo za zaminkou slibene prace? Muzou se do toho obchodu dostat jen hezke zeny?musi splnovat urcite miry nebo se to muze stat i zene tluste? Existuje tenhle obchod vubec tady u nas?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.13 18:05

Záleží na tom,kolik inteligence dívčina pobrala.

Pokud zákazník zaplatí,může mít i tlustou.

doplněno 09.12.13 18:09:

S tou inteligencí jsem měl na mysli,zda uvěří tomu,co jí někdo nakuká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vojtovka23
Datum: 09.12.13 18:19
Myslela jsem si,ze v nevestincicb pracuji same stihle ze ty zensky musi mit asi pekny telo takze se to muze stat i tluste holce ktera treba nalitne nejakymu kdo v tom obchoduje
Od: kilrah
Datum: 09.12.13 18:20

Ano tyto obchody jsou. Nevím jak u nás ale v sousedním polsku dokonce je několik skupin které dostávají přesný popis dívky/ženy jakou si přeji. Oni poté jezdí a hledají podle popisu. Vesměs je to dobře organizováno a nepomůže ti ani tvůj pes, kterého bez problému zlikvidují jako se to stalo v Polsku v roce 2007 mladé 23 leté holce, která s největší pravděpodobností skončila v Německu.

Je to dost problematické. Protože holka je třeba zkoušena i tak, že ji zavedou "klienta" který ji řekne, že se ji líbí a že by ji chtěl koupit a že ji odsud dostane. Holka v domění že se dostane pryč souhlasí a už ve zrytu duše doufá že bude volná a ono ejhle, vrací se majitel, i "zákazník" a holka dostane pořádnou sodu. Zdravotní péče je taková, že mají svou zdravotní sestru, která za slušný balík ji ošetří a přehlíží toto.

Drogy jsou základ, zdrogují ji tak že za půl roku už je to úplně jiný člověk. V německu to hodně jede, pak obchody s blízkým východem ale může zůstat i ve své mateřské zemi (je známo dost případu).

Co nejhorší je, jsou sociální sítě, kde když se podívaš na profily, tak najdeš vše. Hlavně pak na profilech ze západu, podívej se a uvidíš, holka z ameriky má adresu, číslo, fotky, fotky rodiných příslušníků, fotky kde tráví volné chvíle. Toto se rozmáhá a je to už i vidět u nás. Nejhorší je, že tyto informace zjistíš, jsou totiž veřejné.

Nahráva se tak těmto zločincům. Jinak jsou i obchody s orgány a další. Je toho spousty. Obchody s bílým masem a orgány jsou vesměs na východě rozšířené, polsko, ukrajina, kosovo a další...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vojtovka23
Datum: 09.12.13 18:34
A kam se obratit kdyz se zena ocitne v nebezci,respektive,nekdo se ji snazi najmout...jit na urad nebo na policii?
Od: kilrah
Datum: 09.12.13 20:04

Na policii, ale záleží zda policisté nejsou koupeni. Jde o to, co je to za případ. Pokud je to nějaký franta který říká: "dám ti 2000,- když se spolu vyspíme" tak je to něco jiného jako když Vám někdo nabízí práci, kdy si vyděláte pěkné prachy naučíte se cizímu jazyku na pozici společnice. Důležité je, dokázat že dotyčný s vámi chtěl obchodovat, že vám nabízel a že to myslel takto. Dneska to není jednoduché a hlavnně. Viník má právo nahlížet do spisu a dělat si poznámky. Tak tedy může: opsat si jména adresy policistů kteří ho zatýkali, to samé o vyšetřovateli, to samé o svědcích a to poslední a důležíté informace o poškozeném.

A tady je kámen úrazu u případu kde je velké propojení, nemá obžalovaný problém si najmout gorily nebo nějaké hajzlíky aby šli vyhrožovat svědkům, nebo jim dokonce přivodili nehodu, kdy uklouzli na schodech a rozbili si hlavu. atd...

Vesměs holky co jdou do těchto pofiderních obchodů podstupují toto riziko vědomě s myšlenkou mě se to nemůže stát. Co se pak únosu týče, tomu nezabráníte, ani nedokážete předvídat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fam
Datum: 10.12.13 12:22

Nejohroženější druh jsou opravdu přistěhovalkyně (oblafnuté), kterým nejprve seberou pasy...Hned druhé v pořadí jsou prý absoventky děcáků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kilrah
Datum: 10.12.13 13:16

ano, takové totiž nikdo nehledá. Smutné

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.