První pusa - strach

Od: Datum: 08.12.13 21:21 odpovědí: 6 změna: 09.12.13 12:34

Ahoj,

je mi 17 let a ještě jsem neměl holku. Nedávno jsem si začal s jednou hlkou hodně rozumnět, prákrát jsme už spolu byli venku a tak :)

Zítra máme jít spolu znovu ven a vypadá to nam ojí první pusu.. Protože jsem ještě neměl holku.. No a je mi už sedmnáct tak to enchci moc přiznávat :) Kažodpádně mám docela blbý pocit, že to podělám, pokazím a nedopadne to dobře..

Máte nějaký rady co a jak? Nerad bych ji ztratil, mám ji hodně rád, hodně si rozumíme.. Vím že to jedna pusa nemůže rozhodit, ale přece jen nějaká rada, jak být víc v klidu co a jak... By se hodila..

Mockrát děkuji jsem vám všem velmi vděčný. Jelikož sem nic moc nepřispívám, tak také přeji všem předčasně příjemné rožití vánočních svátků, které jsou již za dveřmi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.13 21:27

Ahoj. Není dobré se na to připravovat předem. Byl byste zbytečně nervozní a až by k puse skutečně došlo, příliš byste se hlídal, abyste něudělal nějakou chybu. Takže já radím, neřešit to předem. Až k té situaci dojde, to děvče se na té puse bude podílet...Určitě si poradíte a bude to pěkné pro oba dva. Věřte sobě i jí. Nic nelámat přes koleno, ono to přijde a dopadne to dobře.. Nervozní před první pusou jsme určitě byli všichni..A dobře to dopadlo. Tak hodně štěstí a vychutnejte si to spolu!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.12.13 21:27

Nedělej z toho vědu! Až se téměř sejdete, roztáhni ruce a úsměv. Až k tobě dorazí, ruce jí polož na ramena, spíš ji obejmi, a tu pusí jí prostě uštědři. Dopadne to dobře! Třeba na to čeká...

Ohodnoceno: 2x

Od: nikc®
Datum: 08.12.13 22:08

Mě je 35 let a taky se bojím první pusy. Nevím, kdy jí mám čekat a co mám čekat. To není jen o věku, strach z první pusy. Zrovna dnes jsem měla z toho obavy a nakonec žádná nepřišla. Tak a je po obavách :) Nějak Ti to dopadne.

doplněno 08.12.13 22:10:

Ještě to upřesním, políbená už jsem byla několikrát, ale jinými muži. Ale myslím tímto posledním mužem.

Ohodnoceno: 2x

Od: ukia
Datum: 09.12.13 11:10

ahojky, mam bezva fígl jak udělat, aby ti tu pusu dala ta holka. Potřebuješ k tomu jen žvýkací bonbony, např. mentos. Raději ovocné

Rozbalíš bonbony a zeptáš se jí jestli chce. Ona řekně že jo, ty řekneš : Tak si ho vem a strčíš si ho mezi rty, tak aby čouhal a pak už je k puse blíííízko;) mám to odzkoušené, vždycky to klaplo

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.12.13 11:43

Po puse místo aby přemýšlela jaká byla, nebo kdybys nevěděl co říct, řekni tiše třeba: " Krásně voníš", nebo" Máš nádherné vlasy". Tím ji potěšíš a situaci zlehčíš a zjemníš. Ale může to být i těsně před pusou. To by bylo ještě lepší...

Datum: 09.12.13 12:34

jsi na nervy, že máš dát holce pusu? No to si počkej, jaké nervy zažiješ před prvním sexem. Pusa nemusí být nijak vášnivá ve stylu James Bond. Některé holky dokonce takové pusy nesnášejí. Taky se po ní nesmíš sápat jak lovec lebek, protože bys ji vyplašil a ona by se začala bránit. Tak ti radím : až tvá milovaná přijde, lehce ji vezmi za obě ruce, pomalu se k ní nakloň a dej jí lehkou pusu na líčko.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.