Může si to někdo dovolit?

Od: Datum: 07.12.13 21:53 odpovědí: 4 změna: 08.12.13 09:25

Četla jsem jeden článek od kohosi na zpovednice.cz. No prostě psala to nejspíš holka, která nemá kámoše a přijde mi tak trochu tupá svým způsobem. Ale jak je možný, že ji v práci nesnáší? Takže kdo je neoblíbenej v kolektivu, tak bude neoblíbený, i u nadřízených? Já mám naštěstí rodinu vpohodě, ale bojím se že mě potká něco podobnýho, když nemám známý. www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=769373&orderby=ide


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 07.12.13 21:59

Ano, lidi si mohou dovolit cokoliv, i zapleščit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.12.13 22:14

Dobrý den, vůbec mi nepřipadá, že si ta holka vymýšlí a ani, že je "tupá", spíše je nešťastná z toho, že pochopila... Ten případ z brigády, jak tam líčila to s tou "tlusťoškou" mi připadá zcela reálný, jelikož na brigádách je asi 80% lidí obvykle ze známosti a ona (pisatelka) mezi těch 80%, narozdíl od "tlusťošky" pravděpodobně nepatřila. To, že je neoblíbená v kolektivu, to se občas stane, v tomto případě má 2násobnou smůlu, že v její rodině vládne patriarchát a syn ((bratr), ať je sebehloupější) má vždy navrch. Přeji jí, ať se jí na vysoké zadaří více a ať se jí i rodinný a kolektivní život trochu srovná, každý má právo na trochu toho štěstí. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.12.13 01:18
avatar

Ten text je příliš krátký, bohužel se z něj nedá moc vyčíst.

Ale podle mých zkušeností může jak neoblíbenost v kolektivu, tak přístup nadřízených i okolí souviset s vlastnostmi toho člověka. Je možné, že nechtěně vyzařuje něco, co druhé odrazuje.

Ale jak píši výše, je moc málo informací ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.13 09:25
avatar

Z toho článku mám dojem, že jde o zamindrákovanou osobu, která hledá chyby všude jinde, jen ne u sebe. Že někdo nezapadne do kolektivu se stává. Že má ale někdo stejný problém prakticky kde se objeví (i doma) už asi nebude vinou širého okolí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.