Omyl rodičů - myslí si, že spolu chodíme

Od: Datum: 07.12.13 14:12 odpovědí: 3 změna: 08.12.13 00:03

Dobrý den,

mám velmi dobrého kamaráda, pořád spolu chodíme ven, ale nic víc mezi námi není. Tento kamarád se mi před nějakým časem přiznal, že je gay, ale že ještě není připraven to všem říct. Naše přátelství se od té doby nijak nezměnilo, ale všichni ostatní si o nás myslí, že spolu chodíme. Hlavně moje rodiče a už mě to začíná opravdu štvát. Samozřejmě, že nikomu o jeho tajemství neřeknu (vzhledem k tomu, že zde jsem anonymní a neuváním žádná skutečná jména), ale chtěla bych tomu nějak zabránit. Kamarádky na mě vždycky tak koukají a mají hloupé poznámky typu :"Ty už jdeš s ním zase ven, ... na rande, že jo?" ale když jim řeknu, že to není pravda, tak mi nevěří.

Co mám dělat?

Clara (16)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.13 14:16

Tak jim řekni, že jste kamarádi, a že si navzájem sdělujete, kdo se vám líbí. Třeba můžeš říct, že se mu líbí "někdo jiný". To neznamená, že musí být hned gay, takže by to mohlo být dobré. :) Doufám, že jsem trochu pomohla :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.13 14:53

Super, máme podobnou přezdívku a podobnou zkušenost :) Ve třeťáku na střední jsem se seznámila s bezvadným klukem, který dodnes patří k mým nejlepším přátelům. Je to gay a v té době to před většinou lidí tajil. My dva jsme si vždy skvěle rozuměli a trávili jsme spolu hodně času - chodili jsme na výlety, procházky, do kavárny či pizzerky, společně jsme venčili psy atp. Doma byli všichni naprosto přesvědčeni o tom, že s ním chodím, i když jsem jim to neustále vyvracela, tak si trvali na svém. Tak jsem si řekla - no a co. Já se z toho nezblázním.

Asi taky nic nezmůžete, lidé si stejně budou věřit, čemu chtějí. Netrapte se tím, mávněte nad tím rukou, časem je to přejde. Třeba si najdete kluka na chození nebo kamarád přestane tajit svou orientaci. Když všichni uvidí, že se vy dva i tak dále vídáte, jistě jim to dojde ;)

Ohodnoceno: 5x

Od: hop®
Datum: 08.12.13 00:03

Claro, jsem rád, že "tajemství" Tvého kamaráda nezveřejňuješ a necháváš to na něm, na jeho rozhodnutí, komu dalšímu se svěří! *palec*

A pokud si někdo myslí, že spolu máte něco víc než kamarádství - pokud Ti to nedělá velké problémy, tak nech každého ať si myslí co chce! Čím víc budeš lidem vymlouvat jejich názory, tím víc jim budou věřit. Odpověď "i kdyby ano, tak co?" většinu lidí odzbrojí, nebo jim alespoň na chvíli zavře hubu...

no a co

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.