Kam na střední školu?

Od: Datum: 06.12.13 19:48 odpovědí: 2 změna: 07.12.13 09:38

Ahoj lidi ! :) Tak trochu se doma nudím a proto přemýšlím, přemýšlím o životě a vůbec o tom, co bych chtěl někdy dokázat..A tak mě napadlo, kam vlastně půjdu na střední školu? Jsem v 7.třídě základní školy a řešit tohle je nejspíše zbytečné,protože se mi myšlení ještě nejspíše hoooodně změní, ale i tak ! :) Řeknu vám něco o mně, jsem kluk 13roků starý.Mezi mé koníčky či záliby patří např. Fotbal, posilování neboli workout...(S vlastní váhou- mimo dotaz, nebudu rozebírat.)a vůbec všelijaký sport ať už to má být florbal,stolní tenis či bojové sporty.Rád si užívám chvíle s kamarády ve škole,nebo jen tak venku...Jsem velice dobrý lhář (Nemyslím to tak, že lžu rodičům každý den, učitelůma mým kamarádům,že jsem nevychovaný spratek apod. !)Kamarád se mě na něco zeptá, a já dokážu z fleku jet bez přemýšlení,vymýšlet si příběh...(samozřejmě jim pak řeknu pravdu ... ! ) Dokáži improvizovat...Baví mě "taktizovat" vymýšlet taktiky, které pro mě/kamarády budou nejvhodnější apod. řekl bych,že jsem něco jako stratég :)...Mozná bych se mohl rozepsat více a podrobněji ale nějak jsem se v tom sám zamotal,takže to nechám takhle případně informace doplním v odpovědích. Povolání : (které mě napadá)

- Herec (ať už v divadle,případně nějaký film,seriál se štěstím) - Právník - Voják,mariňák (Vím, že to není sranda a že chránit vlast je něco jako hazard s vlastním životem !, přápadně také nějaký vojenský stratég...) - Obchodník(Někdo, kdo by např. pracoval v nějaké firmě a snažil by se získat výhodné akcie.Hraji na počítači různé hry kde se prostě obchodovat musí aby člověk něco získal a jsem poměrně dosti úspěšný...a baví mě to!Někoho přemlouvat, říkat mu co získá... apod. Bohužel je to jen hra.)

Sám sebe vidím jako zvláštního člověka, taky jsem tak trochu rváč a miluji bojové sporty...(Box,judo,MMA...) Pokud jste se prokousali mojí otázkou, neporadíte mi, kam se asi tak vydat na střední školu? :) Snad mě alespoň trošku chápete... Díky moc !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.13 20:06

Ahoj, na rozhodování máš ještě rok, pak už si budeš muset být jistý, ale přemýšlet o tom je první krok k úspěšné kariéře. V osmé třídě budeš potřebovat mít dobré známky a chování, lépe řečeno, čím lepší známky, tím lepší šance na přijetí. Jestli tě tohle všechno baví, zkus si představit svůj život v různých situacích a přemýšlet o různých výhodách pro tebe např.: Budeš mít dost peněz pro sebe popř. rodinu, atd... Přemýšlej taky o tom, jestli tě to baví tolik, abys byl ochotný to dělat celý život, ale jak už jsem řekla, máš na to ještě rok. Teď se podávají dvě, nebo tři přihlášky na střední školu, pokud si nebudeš jistý, co chceš v životě dělat, můžeš jít na gymnázium, udělat si maturitu apak už to jde kamkoli. Hodně štěstí se školou i v životě :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fisa*
Datum: 07.12.13 09:38
Možná právník a pokud tě to nebude bavit tak muzeš po vystudování dělat bojové sporty za peníze, pak se můžeš zase vrátit k právníkovi. :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.