Nejlepší visací zámek

Od: Datum: 29.11.13 22:55 odpovědí: 7 změna: 01.12.13 22:40

Vážení přátelé, mám na Vás dotaz, jaký je podle Vás nejlepší a nejbezpečnější visací zámek a kde jste jej sehnali? Chystám překvapení pro mou přítelkyni a je to pro mne docela dost důležité. Těm chytřejším to dojde, proč je to v této sekci. Díky moc všem za názor.

doplněno 29.11.13 22:57:

Napadlo mne něco ve stylu např. http://velkoobchodni-ceny.cz/popup_image.php?pID=64630, kdy buďto by se jeden klíč vhodil do vody a ostatní zničily, nebo by si každý nechal jeden, např. na řetízku nebo na klíčích, kdy jako symbol lásky by pak byl až nadosmrti, nebo při rozchodu by zámek jeden z páru odemknul. Co Vy na to? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 29.11.13 23:16
Zdravim. Muzete to mit na 2 veci. Bud na pas cudnosti nebo chcete zamek nekam zamknout na zabradli na dukaz lasky. Z hlediska hmotnosti asi 2.varianta . Klidne jdete do toho co jste navrhl, ale at ma dost velke ocko. Jestli to.date na verejne misto, kam zamky budou pribyvat, tak jednoho dne vam je nekdo odcvaka. Ale aspon si ten zamek poznate, nebude tuctovy.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.11.13 23:22

Je to přesně tak, jak jste nepsal (a), moc děkuji za Váš názor. Je to pro mne něco jako zásnubní prsten, takže bych na tom nechtěl nějak extra šetřit. Na druhou stranu vzhledem k osobní a místní znalosti se mi zdá zbytečné vyhazovat několik tisíců za zámek, jelikož vím, že když něco chci udělat, tak to udělám, stejně tak, jako když budu chtít odemknout, či nějakým jiným způsobem odstranit visací záme, tak ho odstraním, ať už flexou, či autogenem. Takže cena tak +/- do 2.000,- Kč. Díky. Chci k tomu vzít i přítelkyni a event. ji při tom požádat ... také mne napadlo domluvit se s kapelou a udělat to na jejich koncertu (samozřejmě bez zámku, ten dát až dodatečně na mostě... ještě se rozmyslím, jestli si postačím s Prahou, či podstoupím výlet do Říma :) )

Od: paw®
Datum: 30.11.13 09:54

Pritelkyni je k tomu vzit dobre. Bez ni to nebude jaksi ono ;).

Pokud chcete zadat v Rime a zamek zamknout tam, tak kupte neco s vetsim okem a hlavne at se Vam (i ji) libi. Pekne je na ten zamek nappsat jmena. Ale ne lihovkou ale nechat je treba vygravirovat, at je to trvanlive.

V italii je to myslimze trestne a cas od casu ty zamky odstrani pracovnik uklidove sluzby. Takze necekejte, ze tam zamek vydrzi dele jak 2 roky. Cili spise jdete do estetiky nez do kvality.

Ohodnoceno: 2x

Od: olaf71*
Datum: 30.11.13 09:59

takhle jsme při odchodu (propuštění do zálohy) z voj. zákl.služby, použili všechny visací zámky za skříněk na bicykl,na kterém jezdil do kasáren jeden "milovaný" lampasák. tzn. od každého 3 kusy. asi měl práci na celý den, než to odstříhal. cca. 200 zámků. nebylo to z lásky, ale z nenávisti

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.13 00:28

Něco z řady Tokoz Golem, ale nevím jak půjde na nějaké zábradlí, sice je prakticky nezničitelný, ale má celkem zapadlé očko.

Datum: 30.11.13 18:00

Jestli chcete mít jistotu tak vemte přítelkyni do severní korei , vemte s sebou kapelu Visací zámek a rozbalte to tam na mostě Čínsko -korejského přátelství . Ten Visací zámek tam zůstane zamčený určitě hooodně dlouho a vy taky

Datum: 01.12.13 22:40

Zas až tak originální nápad to není, vidím to na mostě často. Možná byste za ty dva tisíce přítelkyni víc překvapil zlatým prstýnkem.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.