Kréta v květnu?

Od: Datum: 29.11.13 07:33 odpovědí: 3 změna: 29.11.13 19:29

Mám dotaz. Chtěl bych v příštím roce vyrazit na Krétu. Tak cca dva týdny. Chtěl bych se podívat na několik míst a potom si zajed i k moři.

Otázka zní, kdy je nejlépe se vydat nad Krétu?

Slyšel jsem že na přelomu září/října vše hezky kvete a je to prý pěkné. Což by bylo fajn protože bych chtěl nějaké fajn fotky udělat. Ale uvažoval jsem i o Květnu nebo červnu. Nevíte jak to vypadá v těchto výše zmíněných měsících na Krétě?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 09:07
avatar

Na Krétě jsem byl před dvěma roky uprostřed léta, v době kdy by mělo být teoreticky sucho a vyprahlo. Měl jsem půjčené auto, projel si vnitrozemí a i v tomto období měl ostrov své kouzlo. A lesy byly zelené, ovce bílé a domorodci přátelští. Pokud ti jde o přírodu, doporučil bych spíš západní půlku ostrova a spíš ten květen..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zelenyvrubel
Datum: 29.11.13 13:51

chci navštívit pár památek a navštívit pár míst z operace Merkur. Díky za odpověď.

Od: honza009
Datum: 29.11.13 19:29

Na přelomu září a října je na Krétě stále ještě teplo a vyprahlo a nic nekvete; na poznávání, chození, lezení po skalách a focení rozhodně na jaře, začátek května je ideální. Jen je třeba počítat, že koupání nebude to pravé - teplota vody tak 20 stupňů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.