Učit lidi zacházet s telefonem?

Od: Datum: 28.11.13 10:17 odpovědí: 9 změna: 29.11.13 00:47
Ahoj, jelikož už se nějakou dobu věnuju mobilním telefonům a tabletům, napadlo mě, že bych mohl někomu radit.
Někdo by mi napsal, sešli bychom se, on by mi dal třeba kilo nebo mě pozval na pivo(cokoliv), a já bych mu za to vysvětlil jak se ovládá jeho nový mobil.
Poraďte prosím, jak toto provést. Podat někam inzerát? Kam?
Chytrá zařízení mě baví, kdokoliv se mě na něco zeptal měl jsem odpověď a vysvětlil mu to.
Rád se seznamuji s novými lidmi a nestydím se, myslím ze by mě to opravdu bavilo :)
Jen nevím jak a kde začít.
Díky za případné nápady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.13 10:22

Chybí mi kollik ti je a zda se s tím chceš živit, což zřejmně ne. Takže ti nezbývá, než svou pověst pracně budovat mezi kamarády. Těžko někdo pustí někoho cizího, aby se mu hrabal v mobilu bez záruky. Tohle fakt nevidím moc dobře. Maximálně inzerát do Annonce, Profitu, Avíza aj. že velmi levně poradíte atd. Možná se někdo chytne, ale spíš budou lidi vyžadovat opravy, výměnu klávesnice, displeje atd.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.13 10:29
Je mi lehce přez 20.
Není to o hrabání, prostě bychom se sešli a on by se ptal a já ukazoval :)
Ukázal bych jak nastavit třeba vyzvánění nebo třeba poradil s "rootem" a podobné.
Chápu, že někomu je to hned jasné, ale někomu ne, a pro ty bych tu byl.
Na obživu? To je moc optimismu, ale bylo by to moc hezké.
Datum: 28.11.13 10:34

Já přesně tohle potřeboval, když jsem si před delším časem koupil pořádný mobil. Jenže stejně bych vám asi na inzerát neodpověděl. Pro mě je lepší přijít na to sám, osahat si to a krůček po krůčku se do toho dostat, než hrk hrk u piva... zmáčkneš tohle, pak tohle a todle dáš sem. A navíc cizí člověk... proto to nevidím růžově. Možná se domluvit s nějakým prodavačem a dát mu své vizitky, aby za vámi poslal občas někoho kdo potřebuje radu.

Od: ertl
Datum: 28.11.13 11:22
A nedela neco stejneho treba O2 guru?

Od: ben®
Datum: 28.11.13 11:28

Dobrý den, myslím, že by to šlo "hodit" na server viz odkaz, tak se na to podívejte. Zdravím!

http://www.poptavka-eu.cz/

doplněno 28.11.13 13:23:

ringo - v tom bych snad problém neviděl. Spíše to, že by šlo o činnost výdělečnou a asi zdanitelnou. Navíc by tazatel musel být z velkého města, protože na vesnici za ním nikdo jezdit nebude. Ale, já osobně bych to jako perspektivní činnost neviděl.

Datum: 28.11.13 13:17

Nic ve zlém, ale neumím si představit, že nějaká babka, co chce radu co s mobilem si to najde na netu v poptavka.eu. Ale jinak asi v tomto případě každá rada dobrá.

Od: ria®
Datum: 28.11.13 13:31

Souhlas :), v tomto případě bude lepší spíš inzerát v novinách (papírových) :D ale nečekejte žádné mlaďochy, ti s tím vyrůstají a tato zařízení jsou většinou dost intuitivní, spíš půjde o střední generaci a výš:) Pokud Vám ani takové seznámení nevadí, někteří lidé si i rádi popovídají ;)

Od: uska®
Datum: 28.11.13 17:02

Já když potřebovala poradit s novým mobilem, tak jsem zašla do prodejny kde jsem jej koupila. Prodavač mně s úsměvem věnoval víc než 15 minut a zaplatit nechtěl nic.

Od: sara111*
Datum: 29.11.13 00:47

zkus FB :) napis si nejakou reklamu a sdilej s kamarady :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.