Řešit bolest lícní kosti?

Od: Datum: 27.11.13 16:57 odpovědí: 4 změna: 28.11.13 18:42

Zdravím. V pondělí večer mě začala bolet levá lícní kost,nebo spíš kloub,myslel sem že se z toho vyspím,ale ráno sem si nemohl ani pořádně zívnout,jíst s tím taky nebylo úplně příjemný,ale najedl sem se. Bolí mě to ještě i dnes (třetí den) ale pusu už otevřu normálně,nevíte co by to mohlo být? má cenu chodit k lékaři,když už se to zlepšilo? Naši říkali,že když to nebudu léčit tak skončím s křivou hubou,což bych fakt nerad :) ale oni toho moc nakecaj,tak se radši ptám tady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 27.11.13 17:04

zápal okostnice, alebo mandlí? Treba k lekárovi ORL.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.11.13 20:27

Zdravím. Poslechněte rodiče a běžte k lékaři. Nebo máte větší důveru k cizím lidem na netu? Jen odborník může odhalit příčinu Vašich potíží a nasadit vhodnou léčbu. Pokud se to zlepšilo, neznamená to, že se to nemůže vrátit a bolet ještě více...Je to ale Vaše zdraví...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.13 00:24

Tohle se mi taky dřív stávalo. Nijak jsem to neřešil, vždy to odešlo po pár dnech samo. Buď to bylo od průvanu nebo možná od zubu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.13 18:42

Paráda,už mě to taky přešlo :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.