Jak oslovit dívku na FB

Od: Datum: 26.11.13 19:59 odpovědí: 5 změna: 26.11.13 22:28

dobry vecer, mam dotaz. na jedne akci... (nemyslím nejakou party nebo tak) ..proste na jedne akci jsem videl jednu holku, bohuzel jsem ji z určitých důvodů nemohl oslovit. vím jen jak se jmenuje a tak mě napadlo že jí napíšu na facebooku, protože další šanci vidět ji ted zase dlouho mít nebudu. ale vubec nevím jak na to. napadlo me ze bych si ji hned nepridaval, ale napsal treba : (Ahoj viděl jsem te na ********, chtel sem se te zeptat kolik mas let, ale vubec jsem nemel cas, tak se ptám tady.) tím *****myslím název te akce ...pokud by odepsala tak bych si ji treba pridal a pak uz ji neják oslovil a domluvil se na schuzce nebo tak...ale ptám se : jak by jste to udali vy...dekuji za rady:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.13 20:10

Ptát se na věk mi připadne nevhodné. Pokud je moc mladá, bude jí to vadit, pokud je starší, je to ještě horší. Místo -chtěl jsem se tě zeptat- napiš třeba: hodně jsi mě zaujala, nebo chtěl bych tě ještě vidět...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.11.13 20:08

Ahoj já když chci oslovit nějakého kluka na FB tak se nejdřív kouknu jestli není ženatý a když ne tak se ho zeptám na nějakou otázku třeba: Neíš jak mám vypočítat ... (třeba nějaký příklad nebo něco) a když odpoví tak mu napíšu třeba: Díky myslela jsem si že to vypočítáš vypadáš na chytrého kluka a když odepíše tak se sním prostě začnu bavit. Přidám si ho do přátel. Potom se mu představím atd... A je to.

Datum: 26.11.13 21:26

V první řadě si zjistěte, jestli vůbec má facebook. Zdaleka ne každý už zblbnul ;) .

Datum: 26.11.13 21:32

Pořád přemýšlím, jak jsme kdysi mohli bez FB žít? Ted si bez něj neumí ani rande domluvit. Ono to je bez internetu a osobně podstatně lepší.

Datum: 26.11.13 22:28

napiš jí, žes neměl čas jí oslovit, ale že bys moc rád, protože se ti líbí (pokud tohle říkat nechceš, tak že ti je sympatická nebo že tě zaujala)...

Třeba: Ahoj, viděl jsem tě na ******, chtěl jsem tě oslovit, ale nebyla příležitost. Moc jsi mě zaujala, rád bych tě poznal a viděl tě zase znovu, chtěla bys mě taky vidět?

:) rozhodně se neboj vyjádřit přesně to, co cítíš, holky to milujou ;P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.