Aliexpress jak zaplatit?

Od: Datum: 25.11.13 19:41 odpovědí: 9 změna: 01.12.13 12:33

Dobrý večer, mám prosbu, dnes jsem poprvé navštívila stránku aliexpress a chtěla si objednat oblečení-skvělé ceny!

Jen je tu problém s platbou, mám kartu visa a nevím, jak se s ní platí na tomto portálu. Píší tam, že se má zadat číslo karty, tudíž to není číslo účtu, ale to číslo, co je na kartě?... Trošku to nechápu, poradil by někdo, prosím? Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: andrejka009
Datum: 25.11.13 19:49

přes Paypal

Ohodnoceno: 0x

Od: temovika*
Datum: 25.11.13 19:51

Nikdy jsem se s tímto názvem nesetkala, mohu se zeptat, co to Paypal je?

Datum: 25.11.13 20:10

na paypal si zaregistrujete kartu a pak už stačí znát jen vaše heslo a vše proběhne "automaticky". Je takový prostředník mezi bankou a obchodníky. Kde většinou je to v zahraničí levnější než platba kartou. V CZ většinou obráceně. Pro tuto chvíli je to pro vás zbytečné. Aktivace paypal zabere pár dnů.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.11.13 20:17

Dobrá, děkuji Vám za odpověď, nejprve si zjistím, zda-li to mám povolené.

Datum: 25.11.13 20:16

AliExpress paypal nebere. Platit kartou VISA lze, karta musí mít povolené mezinárodní transakce.

Od: eriss
Datum: 01.12.13 12:33

da sa aj cez účet v banke?

Datum: 25.11.13 20:01

Potřebuji zaplatit Visa kartou a nevím, kde najdu číslo mé karty, jestli to je to číslo, které mám přímo na kartě, nebo tak..

Datum: 25.11.13 20:08

Potřebujete znát číslo na kartě (bez mezer), její expiraci (měsíc/rok) a ze zadní strany karty je 3místný kod. tyto platby musíte mít v bance povoleny, takže uvidíte zda to projde nebo ne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.11.13 20:12

Že by na kartě?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.