Zamiloval sem se do kolegyně

Od: Datum: 25.11.13 19:04 odpovědí: 5 změna: 25.11.13 22:51
Dobrý den .
Mám problém .Zamiloval sem se do kolegyně .Pracujeme spolu už 7 let .Jsme kamarádi .Tak před 2 měsíci sem se zamiloval .Nedávno se rozešla s partnerem .Mám strach .Když vyjádřim city .Muže byt po kamarádství .Je o 4 roky starší .
Děkuji za radu .

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.13 19:06
avatar

Zkuste ji pozvat do kina,na koncert,do divadla,na večeři a neříkejte že nepoznáte zda má o Vás zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.13 19:19
avatar

Dobrý den. Chcete kamarádství, nebo vztah? Pokud to první, pak to nekažte. Po sedmi letech byste sympatie z její strany a zájem o Vás, jako o muže, jistě vycítil. Pokud se o ní chcete ucházet, pak je třeba začít opatrně, protože pokud se právě rozešla s jiným, bude asi opatrná a nepohrne se do dalšího vztahu hned. Pozvěte ji třeba na kávu, nebo vínko, jako kamarádku a uvidíte, jak si budete rozumět a zda si vůbec máte co říci jen vy dva...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.13 19:21

Ahoj. Hochu, ještě jsi měl k týhle informaci přidat to, že jestli jsi ženatý a jestli máš nějaké děti. Jinak by se dalo říct, pokud to nějak snad platí, :,,Co je v domě, není pro mě´´. Jinak, třeba se to kamarádství zrovna dobře změní na nějaký vztah, a starší partnerka zrovna nemusí být problém. Třeba o něm budeš přemýšlet až bude vám obou o dost let víc. Co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.13 19:41
avatar

Chodit po špičkách kolem ní a opatrně utahovat šroub. Pokud zjistíte, že je to blbost, vycouvat s úsměvem a vtipem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 25.11.13 22:51
avatar

Dobrý den, já Vám neporadím konkrétně, tak snad jenom odpozorovanou zkušenost. Vztah na pracovišti se nedá utajit. Okolí to zaznamená a budete oba vystaveni poznámkám, pomluvám a řečem. Vždy to končilo odchodem jednoho nebo obou aktérů toho vztahu z pracoviště - ten tlak se nedal vydržet. Zvláště ženy (jinak nic proti nim) jsou v tom "hodnocení" vztahu velmi aktivní, protože to nemohou té své kolegyni a "sokyni" odpustit. Tak, uvažujte i nad tím, jestli se vystavíte i tomuto riziku. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.