Nemocenská při zaměstnaní na dobu určito

Od: Datum: 22.11.13 14:56 odpovědí: 1 změna: 22.11.13 17:28
dobry den mam pracovní uraz ale koncem měsice mi končí smlouva.bude mi po skončení smlouvy zamestnavatel dal doplacet do pruměru nebo skončím na holé nemocenské?jestli jo je nějaké jine řešení a co když mi doktor zakaže vykonavat takovou praci.jsem sezonní zaměstnanec a u firmy opakovaně pracuji už 7let.děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.13 17:28

Náhrada ušlého výdělku Vám bude náležet do skončení pracovního poměru.

Ostatní odškodnění, bolestné, účelně vynaložené náklady v souvislosti s léčbou budete muset uplatnit prostřednictvím bývalého zaměstnavatele.

Vyžadujte a uchovejte potvrzení o platbách u lékaře, v nemocnici, v lékárnách, o doplatcích za léky i jízdenky z cest na ošetření/vyšetření.

--- Pokud byste kvůli následkům pracovního útrazu v budoucnu nemohl vykonávat původní práci, mhol by vzniknout nárok na tzv. rentu. Ale to bude záviset až od posouzení konkrétní situace.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.