Intimní informace vs důvěra

Od: Datum: 22.11.13 08:14 odpovědí: 5 změna: 22.11.13 12:21

Dobrý den. může mi prosín někdo poradit jak se zachovat a hlavně jak dál. Má takový problém. Osoba mě velice blízká zdělila pro mě úplně cizímu člověku mé nejintimnější soukromí, podotýkám, že to bylo bez mého vědomí a souhlasu. Myslím si, že o soukromí takového rázu si má člověk rozhodovat sám komu co prozradí.Můžu říct, že důvěra byla dost vážně narušen.Prosím o radu.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: radil*
Datum: 22.11.13 08:23

No, evidentně ta tvoje blízká osoba není tak důvěryhodná, jak sis myslel, takže jediná rada - udělat z ní osobu né tak blízkou, anóbrž dostatečně vzdálenou, aby už nikdy neviděla do tvého soukromí. Zbořená důvěra se už nikdy zpět nezjíská.

Ohodnoceno: 0x

Od: xixi*
Datum: 22.11.13 09:32
Osobu vam velice blizkou bych poslal do mist kde slunce nesviti. Moje duvera v ni by byla narusena asi uz naporad a nejspis bych se ji uz nesveril ani s tim, co jsem mel k obedu. Duvera se tezko ziskava a lehce ztraci. Zazil jsem neco podobneho.
Ohodnoceno: 4x

Od: buss®
Datum: 22.11.13 09:55

Poslat osobu velice blízkou do háje. Otázka pak zní - chcete odplatu, soudit se?

Datum: 22.11.13 11:57

Na soud zapomeňte. Zavázal jste tu osobu mlčenlivostí? Asi ne. Dala by se ale přes ní vypustit falešná informace, která by se pak dala lehce změnit v lež a pak už by té osobě nikdo nic nevěřil.

Datum: 22.11.13 12:21

Dobrý den. Myslím, že s tím nenaděláte teď již vůbec nic. Nezbývá, než se poučit a nesdělovat nikomu to, co nechcete, aby se o Vás vědělo. Jak vidíte, člověk si musí dobře rozmyslet, jaké info o sobě a komu dává. Pokud nemůžete člověku věřit, tak pryč od něj a lépe si hlídat své soukromí. Protože záleží jen na Vás, koho si do něj pustíte a komu do něj dáte nahlédnout.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.