Rozešli jsme se, teď se uvidíme

Od: Datum: 04.12.13 16:07 odpovědí: 21 změna: 01.06.15 00:31

Dobrý den,

před půl rokem jsem poznal skvělou holku, strávili jsme spolu nádhernou dovolenou v září, kde se do mě zamilovala. Já do ní již nějakou dobu před tím...Miloval jsem jí nadevše. Nikdy bych jí neublížil. Žádní holce. Ale z dlouhých chvílí v práci jsem si psal s jednou kamarádkou. Bohužel takové lechtivé smsky, abych si zkrátil čas. Ona nechtěla mě, já jí také ne. Ani se mi nelíbí. Jen jsem si tím krátil čas. Prostě takové erotické kraviny...Nic to neznamenalo, jen z dlouché chvíle jsem to dělal...Bohužel ale, přítelkyně si to přečetla a po nějaké době mi dala kopačky. Je to pár dní. Hrozně jsem se v sobě zklamal a jí jsem také zklamal. Ale bohužel si to nenechala vysvětlit a řekla, že ode mě dává ruce pryč. Ale já jí prostě opravdu miloval a nikdy jsem nechtěl, aby se tohle stalo. Nikdy jsem žádnou holku nepodvedl a to jsem měl dost příležitostí! Předchozí partnerku jsem měl čtyři roky a také jsem jí nikdy nepodvedl. Prostě tahle holka pro mě znamenala hrozně moc, dělal jsem pro ní první poslední. Vím, že jsem udělal chybu, ale nejde to vrátit...Chtěl bych to nějak napravit, chtěl bych jí zpátky...Miluju jí pořád a kdykoliv se podívám na naše společné fotky, tak brečím...Už jsem ze života nešťastný, dokonce jsem pomýšlel na sebevraždu..Vyřezal jsem si dokonce na ruku její iniciály...A když jsme si tak dnes psali o tom, jak už mě nechce do vztahu, tak jsem se jí zeptal, jestli nemůžeme na kafe dneska. Řekla, že ano, ale že nesmím řešit nás, že už je konec a že se rozhodla a je to vyřešené. Chtěl bych jí hrozně moc zpátky...Poraďte mi prosím, co mám dělat. Nenechala si to všechno vysvětlit a nenechala mě vyznat lásku k ní...Pomozte mi prosím! :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nikc®
Datum: 04.12.13 16:30

Ahoj,

prosím tě proč si píšeš erotické kraviny s holkou, která se Ti nelíbí? A ona s tebou? To bych asi nemohla si psát erot. Sms s klukem, který se mi nelíbí. A jak ti mohla holka vlézt do mobilu? Leze Ti do soukromí a to se nedělá. Já bych jí řekla, že mi neměla lézt do mobilu a že ty jí taky nelezeš. Nebo lezeš? Tak jí jednoduše řekni, že se jí moc omlouváš a že se ti ta holka vlastně nelíbí a jen sis tím psaním krátil čas v práci. Třeba to pochopí a pokud ne, nevěš hlavu, bude třeba lepší a nepoleze Ti do mobilu jako tadyta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 16:39
avatar

kdyz milujes partnerku , tak si pises s jinou eroticke sms jen tak pro srandu?! a proc si to nepises stou svoji partnerkou?! pokud se v tobe ona zklamala tak uz nemas nikdy sanci , zalezi jen na ni a zkus ji to nejak naznacit , ale sanci bych tomu nedaval.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: neon®
Datum: 04.12.13 16:42
avatar

Podle me jde jen "snazit se, snazit se, doufat, ale zaroven se smirit s tim, ze ji treba uz nebudes mit".

Cas vsechno meni a nikdo nevi jak se to zmeni v ni a v tobe.

Proto pisu, ze nezbyva, nez se dlouhodobe o ni snazit, davat ji najevo jak ji milujes.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: asdd
Datum: 04.12.13 16:47

Pokud ti nevěří tak by ten vztah byl na nic. Budeš muset hledat jinde, takovou která ti věřit bude. Hlavně neseď v koutě a nebul, jdi ven něco dělat - sport, práce atd. Bývalou můžeš mít jako kamarádku, a třeba jí dojde že ti křivdila - jednou jí řekni jak to bylo a dál nech na ní jak s tím naloží...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asdd
Datum: 04.12.13 16:48

PS: jednou jí řekni = myšleno ne někdy v budoucnu, ale teď ale jen jednou a už se k tomu nevracet. Samo poud jsi jí to už řekl tak to nemá cenu říkat znova.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: egret*
Datum: 04.12.13 16:47

Zdrsvím tě,

a rozhodně chápu, co cítíš. Předchozí odpověď ťukla hřebíčkem o hlavičku - jak to, že ta dívka četla smsky v tvém mobilu? Tvůj mobil by měl být vždy jen tvůj a ten její zase jen její. Ale to je teď vedlejší, i když jí můžeš říct, že kdybys jí chtěl podvádět, asi bys neriskoval smsky v mobilu. Možná jí prostě vadí fakt, že jsi schopen takhle laškovat s kdejakou jinou. A v tom má ze ona trochu pravdy, že? Jestli ji máš opravdu tak rád, jak říkáš, měl bys jí být chopen dopřát svodobu v rozhodování a to dokonce až tak daleko, že jí dáš svobodu najít si někoho jiného. V tvém srdci může zůstat a ty můžeš být šťasten, že jsi tak velikou lásku vůbec našel a prožil. Mnoha lidem se to totiž vůbec nepodaří. Co se "strategie" týká, doporučuju moc na ni netlačit, ale přesto se snažit stýkat se s ní i nadále. Třeba si časem sama uvědomí, že to nebylo až tak horké a hlavně - že jí chybíš. Přeju ti pevné nervy. Neplač po tom, co jsi (možná) ztratil, ale byď vděčný za to, žes to prožil. Držím ti palce a ráda se dozvím, jak to se to vyvíjí Srdečně egret@centrum.cz

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.12.13 17:07
avatar

Zdravím. Vy jste udělal chybu, ona udělala chybu. Podívala bych se na to s nadhledem. Nevysvětlujte, když o to nestojí, nevyznávejte lásku, když o to nestojí. Pokud souhlasila s tím, že s Vámi půjde na kafe, pak toto téma zcela vynechte. bavte se o úplně jiných a neutrálních věcech, jakoby se toto nikdy mezi Vámi nestalo. Berte to tak, že jste oba dva svobodní, můžete si tedy čas krátit jak chcete. A jen na vás záleží, jestli si budete hledat cestu k sobě, nebo od sebe. Píši to proto, že Vy hledáte cestu k ní..Důvěra vzala za své, tak jediný způsob vidím v tom, zkusit si důvěru získat zpět. Nevracejte se k tomu, co bylo tedy a respektujte ji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajon
Datum: 04.12.13 17:10

Díky všem moc za opdpovědi!

Datum: 04.12.13 22:30
avatar

Nediv se, že si to nenechala vysvětlit. Žádná holka nestojí o trapné vysvětlení, proč si píšeš erotické sms s jinou. Je pak šumák, jak vyznáváš lásku, když píšeš jiné.

A tím vyřezáváním do ruky i ještě pohoršíš, to je takové docela ubohé vydírání, které holky nesnáší. Pokud jsi jí napsal o nějaké sebevraždě, tím hůř. Jsi v jejích očích srab.

Udělal jsi hned několik chyb a ty se budou těžko napravovat. Chce to velkou trpělivost, ona se rozhodla a ty to nyní musíš respektovat. Velice pomalu se můžeš snažít se jí přiblížit, pokud o to ještě má zájem. Protože možná patří mezi holky, pro které "jednou zklamal" znamená "udělá to i podruhé".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.13 01:30
avatar

Nedivím se, že Vám Vaše bývalá přítelkyně nevěří, vždyť Vy lžete i sám sobě! Kdybyste nechtěl a kdyby ta dotyčná nechtěla, žádné SMSky by se nekonaly.

Buďte aspoň trochu chlap a přiznejte aspoň sám sobě, oč šlo!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.13 05:50
avatar

Blíží se Vánoce, měli bychom na sebe být milí, ale odpusťte, v tomto případě to nejde.

Jste vážně tupec a trouba. Pokud mám někoho ráda nebudu laškovat po telefonu s někým jiným, kdo se mi navíc ani nelíbí. Když budete čekat hodinu na zastávce na autobus a budete se nudit, začnete tam eroticky laškovat s ostatními čekajícími ženami? Asi ne, že?

A že jste měl v práci dlouhou chvíli? Tak tím bych se už vůbec nechlubila. Tolik lidí je bez práce a Vy berete peníze za to, že se tam nudíte a vymýšlíte blbosti. Raději jste měl zajít za šéfem, aby Vám práci přidal.

A že se řežete do ruky? Vyřežte si tam heslo: KRÁSA POMÍJÍ, BLBOST JE VĚČNÁ. A každé ráno se na něj podívejte.

Věřte, nechci být protivná, ale ani se té Vaší bývalé dívce nedivím. Která by chtěla slabocha? *ee*Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lajon
Datum: 05.12.13 09:54

Tak jsme si dali večer kafe...Řekla mi, že už to nechce vrátit zpátky. Ale zdálo se mi, že občas váhala...Každopádně mi řekla, že už to nechce zpátky...Nadruhou stranu ale řekla, že mi odpustila, ale vracet to i tak nechce...Zkusím dát na Vaše rady a nechám jí volnost a třeba za pár týdnů jí kontaktuji... :(

Od: lajon
Datum: 08.01.14 11:16

Dobrý den,

nevím, zda si to tu ještě někdo přečtete, ale i tak to sem zkusím připsat. Od té doby, co jsem to sem psal jsme vlastně až do přelomu roku neviděli a ani nepsali. Jen mi popřála do nového roku hodně štěstí a ať nedělám už blbosti, jinak nic. A potom jsme se nějak rozepsali, ale byla taková hodně rázná, až bych řekl jedovatá. Řekla mi, že jí čeká nepříjemná věc, že musí večer odvést přes celé město nějaké věci a že toho má hrozně moc a že bude muset asi navíckrát, protože do MHD toho tolik nepobere. Tak jsem jí nabídl, že vypomůžu autem. Nechtěla a říkala, že jsem hrozně hodný a že mě nechce zneužívat, ale nakonec kývla. Viděli jsme se v tu dobu fakt jen asi dvacet minut, naložil jsem to všechno i s ní a pak zase vyložil a jel jsem domů. Povídali jsme si tak různě a byla hrozně hodná, vůbec nebyla zlá a jedovatá. Hned první slovo, co mi řekla, když nastoupila do auta bylo: ,,Vole!" a usmála se u toho. No a od té doby jsme se neviděli. No a pak mi napsala najednou přes den, že se jí o mně v noci zdálo. To rozjelo další, avšak běžnou kamarádskou konverzaci. Pak se mě večer zeptala, co dělám, tak jsem řekl, že jsem na cestě do města fotit si noční centrum a že si jdu vyvětrat hlavu a řekl jsem jí, že může jít také. Napsala mi, že by hrozně ráda, ale, že nemůže, že musí být s kamarádkou bohužel. Ale řekla, že půjdeme jindy, ale musíme si ujasnit pár věcí, protože nechce, abych se na ní upnul. Tak jsem nakonec šel sám. Když jsme nějak jen tak prohodili to, co se stalo a co je teď po smskách, tak byla překvapená, že nejsem s tou kamarádkou, se kterou jsem si psal. Říkala, že počítala s tím, že začneme být spolu. Hrozně jí to překvapilo. Opravdu jsem s ní ani nic nikdy neměl a ani nechci, jsme jen kamarádi. Už si s ní ani nepíšu, protože mě to tenkrát dokonale vytrestalo. No a dnes mi napsala, jestli nechci večer něco podniknout. Takže jdeme večer na procházku. Nevím moc, co si mám o tom všem myslet, nějak už ženám do hlavy nevidím :-D Zkuste mi prosím někdo napsat svůj názor na to, co se děje teď. Budu s chovat úplně normálně a vůbec se k tomu, co bylo nevracet a budu se chovat úplně normálně, jakoby nic. prostě jako dobrý kamarád.

Děkuju všem za odpovědi a díky, že jste se mnou!

Od: lajon
Datum: 08.01.14 11:17

Bohužel píšu z jiného počítače, tak nejsem modrý...Omlouvám se.

Od: mirka1
Datum: 08.01.14 11:28

Máš to dobrý, holka ti odpustila, jen dělá drahoty. Nech jí, kaj se, sypej si popel na hlavu a říkej jí jak jí miluješ. Kup dárek, nebo něco milýho a uvidíš jak obrátí. Příště twl nic sprostýho do mobilu nepiš, ani do počítače, když je tak zvědavá. A ruku si taky neřež, sebevražda, ani jí to neříkej, bude si myslet, že jsi magor a bude se tě bát.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 08.01.14 12:05

Myslela si, že jí s kamarádkou podvádíš nebo jí aspoň balíš. Pořád tě má ráda, a teď jí pomalu dochází že to opravdu byla jen kamarádka a že jsi nelhal. Vlastně jí dochází že ona byla ta kdo nedůvěřovala a křivě tě obvinila z něčeho co nebylo. Netlač na pilu, chovej se k ní zatím pořád jako k dobré kamarádce. Vypadá to že se to brzo zlomí a budete zase spolu. Můžeš jí říct, že jsi sám a hledáš nějakou co jí je podobná a zatím jsi nenašel - dojde jí že jí máš pořád rád ale že bys jí mohl utéct s jinou...

A kamarádku bych nezahazoval. Ta tvoje ti buď bude věřit nebo ne, jasně bych jí řekl že kamarádky nejsou milenky a rád máš jí, ale že kamarádky do koše neházíš. Ale teď radši ne ;) A eroticky flirtovat si odpusť, psát kamarádce např. "Odpoledne si to pořádně rozdáme" když k ní jdeš hrát šachy je dráždění kobry ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.14 15:39

Já radím nechat ji být. Jak by mohla věřit člověku, u kterého se už jednou zklamala? Nebo je tak hloupá? A vy chcete holku, která nerespektuje vaše soukromí a leze vám do mobilu?

Krom toho, "chlap", který brečí kvůli tomu, že se s ním rozešla holka, řeže se na ruce a pomýšlí na sebevraždu, by ji podle mého měl spáchat. To není chlap, to je ubohá bačkora.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: asd*
Datum: 09.01.14 09:35

Naopak. On jí nezklamal, ale ona ho křivě obvinila - to je hodně velký rozdíl. (Přestože ty zprávy asi jako nevěra vypadaly).

S tím že nerespektovala jeho soukromí a vlezla mu do mobilu souhlas - řekl bych jí že mi to hodně vadilo a nesmí se to opakovat, když bude zvědavá tak se má zeptat a klidně jí zprávy ukážu. Ale sama tam lízt nemá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nickov
Datum: 09.01.14 15:35

Určitě to dopadne dobře... zase tolik to neřeš (nebuď ten bábovka), prostě se to stalo, nějakou hezkou věcí jí to určitě vynahraď aby věděla že ti na ní záleží.

A pro příště je lepší mít takový vztah kde nemáš/nemusíš mít tajnosti, pokud nějaké máš tak musíš počítat s tím, že se to dříve nebo později provalí a proto všechno zvažuj i z tohohle hlediska. Už víš že tohle smskování a podobné věci nejsou taková sranda jak se zdáli, ale nikdo moudrý z nebe nespadl. Život by běžel dál v každým případě, ale takhle to skončilo suprově a vážil bych si té partnerky ještě více než předtím (za to jak se zachovala i za to že to časem promyslela). Sílu vztahu zkouší i takové věci a očividně máte k sobě dobré city, takže hodně štěstí a jak někdo napsal příště nedělej blbosti :)

K tomu že se ti podívala do mobilu, to si také můžete vklidu povědět, nejlépe v duchu toho že přístě není problém, kdyby se chtěla kdykoliv podívat do tvého mobilu nebo na emaily co si s někým píšeš, ale musí tě o to poprosit a hnedka jí to klidně umížníš, nicméně je to soukromá věc a bez dovolení se to nedělá (né vyčítavě, protože na tom, že o tebe má zájem není nic špatného, jenom provedení je třeba trochu upravit :).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajon
Datum: 31.05.15 21:28

Dobrý den.

Tak jsem se rozhodl po roce a půl opět otevřít tuto otázku a doufám, že si to tu ještě po tak dlouhé době někdo přečte.

Před rokem a půl jsem psal, že holčina to teda nakonec pochopila a byli jsme úplně v pohodě jako kamarádi. Bavili jsme se, ona v tu dobu randila s nějakým klukem a já byl vlastně hrozně rád, že to tak je. Že je šťastná a tak. Jenže pak jsme se začali zase scházet, ale pořád jen jako kamarádi. Po nějaké době mi její kamarádka řekla, že mě ona pořád miluje a nedokáže kvůli tomu navázat vztah. Tak jsme se na nějakou dobu přestali vídat a oba jsme si našli partnery. Já byl šťatně zadaný a ona bohužel ne, což jsem se dozvěděl, protože jsem jí napsal, jak se má. Protože mi ji bylo líto, a říkal jsem si, že už dávno nejsme děti, tak že se sejdeme a popovídám si o tom s ní a pomůžu jí nějakou radou, jak to vyřešit. Druhý důvod byl ten, že jsem se s ní chtěl prostě vidět po takové době a prostě si popovídat. Tak jsme se sešli, já to bral normálně jako kamarádský sraz bývalých partnerů a doopravdy to tak bylo. Probrali jsme to, popovídali si, dali procházku, hodil jsem jí domů a rozloučili jsme se. Pak jsme se sešli podobně ještě párkrát a ona se s tím přítelem rozešla. Napsala mi, jestli se s ní nemůžu jít občas projít nebo na kafe nebo tak něco, aby se z toho všeho odreagovala přišla na jiné myšlenky. Bylo to tak, normálně jsme se jako kamarádi scházeli, já to ale samozřejmě skrýval před přítelkyní, abych předešel podobnému nedorozuměmí jako bylo to, kvůli kterému jsem kdysi založil tenhle dotaz. Bohužel po nějaké době se má přítelkyně se mnou rozešla a já se s touhle slečnou opět začal scházet. Začali jsme spolu trávit hodně času, procházky, začali jsme spolu zase spát, zjistil jsem, že jí mám opravdu hooodně moc rád a záleží mi na ní. Všichni její kamarádi a naši společní kamarádi nám pořád říkali, že je škoda, že už spolu nejsme, že nám to spolu hrozně sluší a tak podobně. Já to ale bral na lehkou váhu, měl jsem jí rád, dooprady hodně, ale nemiloval jsem jí. Po čase mě kontaktovala její kamarádka a řekla mi, že se do mě opět znovu zamilovala a ať si to ujasníme. Ona mi to přiznala a od té doby je to už půl roku, ale pořád jsme ve stavu, který se mi nelíbí. Já jí mám hrozně rád, ona není schopná na mě zapomanout, miluje mě ze všech sil, hrozně mě chce zpátky, to mi přiznalo i několik lidí nezávisle na sobě, kteří se s ní baví, já jí mám také hrozně rád, ale nemiluju jí. Rozhodně ne tak, jak by t podle mě mělo být. Prostě se mi hrozně citově vzdálila tím vším, těmi obstrikcemi a podobnými věcmi. Mám jí hrozně moc rád, ale vím, že to není ono. Ona mě miluje, ale já asi stále chci čekat na jinou holčinu, do které se zamiluju na první pohled a ona do mě také. Když jsme to spolu někkolikrát probírali, došli jsme vždy k nejasnému závěru. Když jsme se domluvili, že se přestaneme stýkat, tak si stejně vždycky napíšeme, protože se nám po sobě stýská. Když nás napadlo, že na sebe úplně zapomeneme, vymažeme si čísla, vyhodíme fotky a všechno, co nám nás připomíná, tak jsem z toho začal brečet, protože o ní nechci prostě přijít, protože jí mám hrozně rád!

Takže Vás chci tímto poprosit o nějakou radu, jak toto vyřešit a jak z toho ven.

Děkuju Vám všem moc!

Od: slayer
Datum: 01.06.15 00:31

Zdravím,

Byla jsem v podobné situaci a mohu říci, že pokud to necítí oba stejně, nemá to smysl. Řekni jí, že ji máš hrozně moc rád, moc ti na ní záleží a vždy tu pro ní budeš, ale že si nedovedeš představit s ní být. Patrně jí to raní, ale tahle situace není správná ani pro jednu stranu a tebe to očividně velmi trápí. Uleví se ti. I omezení kontaktu by jistě přišlo vhod jak tobě, tak jí. Vidíš, povedlo se ti jí zlákat a zamotat jí hlavu, je třeba se z toho rychle zase dostat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.