Ekologie-kde můžu pomoct?

Od: Datum: 18.11.13 22:33 odpovědí: 2 změna: 19.11.13 11:15

Dobrý večer,již nějaký čas jsem se věnovala ekologii (sazela jsem stromy dělala tůnky,pracovala jsem na titulech pro ekoškoly, atd.atd)Ted už ale nemohu být v ekotýmu a tak jsem se rozhodla zjsitit jestli existují organizace ve kterých bych mohla dále jako dobrovolní pomáhat matičce Zemi.Neznáte někde nějakou takovou organizaci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 18.11.13 23:30

Zkuste se nakontaktovat na deti zeme nebo greepeace.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.13 11:15

www.dobrovolnik.cz - hnutí Brontosaurus, v obcích, větších městech bývají různá sdružení na ochranu okolí, kluby historie a ochrany přírody, města pořádají brigády na úklid lesů, vodních toků atd., Došla bych na odbor životního prostředí pod který spadáte, a tam bych se informovala. Určitě Vás nasměrují na několik organizací ze kterých si budete moci vybrat to, co by Vám bylo nejsympatičtější. Nebo zvolit opačnou cestu. Nachází se ve Vašem okolí nějaká chráněná oblast, národní park, zajímavá památka, přírodní zajímavost? Zjistila bych si, kdo ji má na starosti, čí je to majetek a té organizaci bych nabídla své služby -ruce- čas.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.