Kde najdu v Děčíně sociálku

Od: Datum: 18.11.13 15:47 odpovědí: 6 změna: 18.11.13 20:02

mám dotaz podporu mi nepřiznali tak chci zajít na sociálku,kde to v Děčíně najdu?díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.13 15:51

Okresní správa sociálního zabezpečení Děčín. Adresa: Ruská 61/33, 405 02 Děčín. Telefon: +420 412 505 111. Fax: +420 412 505 299. ale ta je vám k ničemu, podporu přiznává Úřad práce Březinova 442/1,Děčín 405 02 a pozor na úřední hodiny

doplněno 18.11.13 17:08:

pro fidonet - nevím,zda jsem Vaši odpově´d pochopil, ale UP nemá nic společného s ČSSZ ,není to žádný jeho nadřízený orgán a nemá vůbec pravomoci posuzovat,zda měla být a nebo neměla být podpora přiznána.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.11.13 15:53

máte špatný postup. pokud Vám cokoli UP nepřiznal, musíte se obracet na nadřízený orgán a tím se OSSZ, tedy okr.správa soc.zabezpečení. tam pošlete podnět k přešetření. tedy věřím, že jste proti nepřiznání podpory v zákonné lhůtě podali odvolání přislušnému UP, který Vám podporu nepřiznal. Pokud popíšete situaci sem, klidně Vám napíšu, zda Vám ji měli či neměli přiznat.

doplněno 18.11.13 20:10:

RIP - nad čím jsem přemýšlel. Odvolací orgán je MPSV , OSSZ je na důchody. Omlouvám se

doplněno 18.11.13 20:10:

RIP - nad čím jsem přemýšlel. Odvolací orgán je MPSV , OSSZ je na důchody. Omlouvám se

Datum: 18.11.13 19:50

Fido, OSSZ není nadřízeným orgánem ÚP. Spadají sice pod jedno ministerstvo (MPSV), ale jinak nemají nic společného (kromě resortních koordinovaných kontrol, na nichž se ovšem podílí např. i celní správa).

Datum: 18.11.13 17:23

Dotaz je moc stručný, takže se můžeme jenom dohadovat, co Vám nepřiznali, a co potřebujete vyřídit.

Odhaduji, že Vám nepřiznali podporu v nezaměstnanosti, a že potřebujete státní sociální podporu (např. příspěvek na bydlení) nebo pomoc v hmotné nouzi (např. příspěvek na živobytí).

O státní sociální podporu se žádá na kontaktním místě úřadu práce.

--- Přidávám se k Fidonetovi: Proč Vám nepřiznali podporu (třeba na něco společně přijdeme)?

Od: iskiii*
Datum: 18.11.13 19:33

ano pomoc v hmotné nouzi o to si chci zažádat

Datum: 18.11.13 20:02

bohužel, hmotná nouze není obligatorní dávka, a její příznání záleží na správním uvážení, tak jak je místně obvyklé. Z toho vyplývá, že pokud tu dávku v bělotíně přiznávají a v Tomaríně ne, tak s tím nic nenaděláte. Ale zase pokud to v Bělotíně už uznali sousedovi, za stejných podmínek, už to musí ( měli by) uznat i Vám.

doplněno 18.11.13 20:09:

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.