Podvod - kdy mě zavřou, kdy přijde obsílka?

Od: Datum: 17.11.13 11:38 odpovědí: 4 změna: 17.11.13 12:59

Kdy mě zavřou, kdy mi přijde obsílka o zahájení trestního řízení? Před 5 měsíci jsem udělal úvěrový podvod. Chtěl jsem si koupit auto na úvěr, akorát, že mi při schvalování bylo schválení zamítnuto z jiného důvodu než z toho, že jsem si vymyslel firmu, u které jsem nikdy nepracoval. Bylo mi to zamítnuto z jiného důvodu - že je potřeba pracovat více jak 3 měsíce a já jsem v žádosti uvedl pouze 2 měsíce. Tento podvod jsem udělal pouze z důvodu, že to byla vyjímečná nabídka, auto v top stavu, který se jentak nevidí a neměl jsem v tu chvíli dostatek prostředků na jeho koupi v hotovosti... Nikdy jsem také neměl v úmyslu úvěr nesplácet, protože práci mám, ale v té době byla bohužel na černo, jelikož jsem neměl jinou možnost, jak k výdělku přijít.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 17.11.13 11:44

To je zpatlaná otázka...pokud neproběhlo trestní řízení, není odsouzení tak jaké zavření? Najděte si tr. zákoník a v něm ten trestný čin co za něj je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.13 11:47
avatar
Pokud úvěr zamítli kvůli době uvedené ve falesnem potvrzení, pak máte reálnou šanci, že to hodili do koše a nic dal neřešili. Kde neni žalobce není soudce.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.13 12:31
avatar

Za to bude maximálně podmínka. Hlavně se musíte /pokud proběhne nějaké řízení, potažmo soud/ držet toho, že jste to určitě chtěl platit. Čili nikdy jste nad žádným podvodem neuvažoval, což je i pravda jak píšete. Takže se ničeho nebojte a příště radši brzdit. Každý udělá chybu, ale musí se z ní poučit a neopakovat ji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mech
Datum: 17.11.13 12:59

Jestli pujde o ZRYCHLENÉ soudní řízení, tak pozvánku na HOTEL dostaneš do MĚSÍCE, abys NEvychladl / M

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.