Killstar shop

Od: Datum: 03.12.13 21:25 odpovědí: 4 změna: 05.12.13 16:48

Dobrý den.
Sháním Vánoční dárky, ale vůbec nevím, kde sehnat dárek pro nejlepšího kamaráda. Vím, že trošku ,,ujíždí,, na různých satanistických věcěch, ať už knížkách nebo různých přívěšcích apod. Našel jsem jeden e-shop, kde mají nějaké oblečení s touto ,,témetikou,,. Bohužel ale netuším, jak je to s doprovou a kolik ta doprava stojí. Chtěl jsem Vás poprosit, jestli o tom něco nevíte, protože moje znalosti angličtiny jsou mizerné a vůbec se v tom nevyznám. Našel jsem ale dvě jejich české pobočky - metalshop a nosferatu. Bohužel ani v jednom z těchto obchodů jsem nenašel tady takové oblečení. Toto je v podstatě druhá otázka - Nevíte, kde bych takové oblečení sehnal v česku? Nejlépe kamenný obchod v Brně nebo Praze. Koukal jsem se do Terranovy, kde pár takových kousků mají, ale bohužel nic tolik nesouvisí s tou satanistickou tématikou. Nejlépe bych si představoval tričko/mikinu s obráceným křížem, nebo pentagramem. Nejlepší by byl potisk třeba s kočkou, která má na čele obrácený kříž. Vím totiž, že se po takovém triku už sháněl, ale bohužel marně.
Byl bych Vám neskutečně moc vděčný, kdyby jste mi pomohli zjistit, kolik stojí doprava, nebo najít nějaký takový obchod v Česku. Děkuji za každou radu a omlouvám se, jestli tu mám nějaké chyby, ale píšu to narychlo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.13 23:03

já dám radu k dotazu: co takhle přihodit adresu tý stránky - pokud možno přímo tu s dopravníma podmínkama - třeba se tím někdo projde a sdělí, co si firma žádá... (anebo ještě lepší sem dát kopii toho nesrozumitelnýho textu)
(mimochodem, třeba ani neposílají věci za hranice... a když, tak drahý to asi bude...)

Ohodnoceno: 0x

Od: radil*
Datum: 04.12.13 06:07

Zkoušel jsi Nosferatu? Dlouho jsem tam nebyl, ale mívali tam super věci.

Od: kenseiarrs*
Datum: 05.12.13 14:27

Odkaz zde - http://www.killstar.com/
Na nosferatu jsem se koukal, ale vůbec jsem tam nenašel takové věci, které mají v killstar.

Datum: 05.12.13 16:48

PLZ! koukněte se na to někdo chytřejší, docela mě to začalo zajímat...*smich*

no, takže nějak bych měl asi velký potíže si tady něco objednat... - základní problém - nějak jsem nezjistil, kde se vynalézá stránka na registraci - když kliknu na my account, tak se otevře něco, co vypadá jako přihlášení se, nikoliv registrace (samozřejmě jsem se zaregistrovat nezkoušel, takovej nadšenec zas nejsem), sign in je prostě jen potvrzení k přihlášení (?) - viz textová kopie stránky:

http://www.killstar.com/account/login
Customer Login - login, to je prostě přihlášení...(?)
Email Address
Password - jen jednou?- to nevypadá na registraci - ale už na přihlášení k vytvořenýmu účtu...
Forgot your password?
SIGN IN or Return to Store
--
k zasílání:
http://www.killstar.com/pages/delivery
Delivery
UK Tracked Standard delivery is available at ÂŁ2.99 per order.
FREE UK Standard Recorded shipping on all purchases over ÂŁ30.00!
WE SHIP WORLDWIDE!*

INTERNATIONAL Shipping is calculated at the check out and is determined by the weight and destination. Prices from ÂŁ3.99 for standard airmail and ÂŁ8.99 for tracked airmail [RECOMMENDED]
takže cena od 4 liber u normálmích zakázek, anebo od 9 u sledovaných...
All orders are shipped with the Royal Mail. Order that exceeds 2kg will be shipped with UPS.
FREE INTERNATIONAL Tracked shipping with on all purchases over ÂŁ100.00!

After successfully placing an order you will receive a confirmation of the order by email. takže po zaplacení přijde první mail (mail se vyplňuje při registraci - vytvoření účtu potvrzující platbu (neboli že se zaplacením je vše v pořádku) When we have processed the order, you will receive a second email with your dispatch confirmation and tracking number**. Any changes to your order can only be done prior to dispatch - once you received your dispatch email we cannot change the order, ie garment sizes, quantities or delivery addresses. pak (někdy) přijde další mail - kde bude adresa příjemce - nějak jsem úplně jasně nepochopil, jestli se tenhle mail musí odkliknout (potvrdit) - nejspíš jo... (buď po potvrzení (nebo jen obdržení?) mailu už se nedají provádět žádný změny (velikost, adresa...) - logicky...
**Unless you purchase TRACKING for your order, you will not receive a tracking number. We are unable to add tracking once the order has been paid for. (když si člověk nevybere sledovanou zásilku hned při placení, tak nedostane žádný číslo, pomocí kterýho by zásilku sledoval, změna už není možná - logicky...)

Orders will be processed and shipped out 1-3 working days after placing your order. Please keep in mind that working days do not include Weekends or Bank Holidays.

For UK orders; Please allow up to 7 business days for delivery.

For International orders; Please allow 10-20 business days for delivery (10-20dní pro doručení)- depending on the destination and custom clearance. In some rare cases weather and postal problems may cause delays. (příp. dýl - příroda je mocná...)

We cannot accept responsibility for orders which get held up by customs offices. If you have questions regarding custom charges you must contact your local tax/imports office.(clo snad v případě Anglie - EU nehrozí...)

If you have not received your order/s after 45 days after your order date (pakli to nedorazí ani po 45 dnech, má se jim poslat mail), please contact us - any order/s that are reported missing to us beyond 60 days (pakli se prošvihne lhůta 60 dní, už s tím nic neudělají) cant be replaced nor compensated.

There are some circumstance when neither KILLSTAR or the couriers acting on their behalf are at fault, for example, if you have selected an incorrect postage option, or you were absent during delivery. In such a case the cost of returning to sender will be charged at the cost of postage paid. This amount will be deducted from any refunds.

*Unfortunately we dont ship orders to the following countries: Belarus (zlýmu Lukašenkovi nic neposíláme...), Congo, Cote DIvoire, Cuba, Egypt, Eritrea, Guinea, Iran, Iraq, Liberia, Libya, Myanmar, Somalia, Sudan, Syrian Arab Republic, Tunisia (hm, i Tunis je nějak problémovej...) and Zimbabwe.

Any inquires (dotazy) regarding your order can be done to sales@killstar.com - Please include your full name and order number (přidat číslo transakce a jméno - teda zřejmě jméno majitele účtu - když jde o problémy po zaplacení samozřejmě) so we easily can locate you on our system.
--
k placení je třeba mít kartu, pochopitelně; nebo se dá platit přes paypal (což už nehodlám blíž vysvětlovat, zvlášť když to sám nepoužívám - http://www.penize.cz/diskuze/225341-paypal-pro-zacatecniky-jak-platit-a-byt-placeni-nejoblibenejsi-virtualni-penezenkou#comment_207685)

(ceny teda nemalý - trika ve slevě 10 liber, normálně 20, + to poštovný (triko moc neváží, ale asi to bude nad ty 4, nebo 9 liber), poplatek bance za transakci do zahraničí;
(+možný potíže při procesu placení?), no tak asi tak...)

(teda i se svou nepříliš uspokojivou znalostí angličtiny bych se celýho procesu trošku bál (nakonec to už je vidět z toho, že nevím, jak vytvořit účet...); jestli je to u tazatele ještě horší, nevím, nevím - pak u nějakýho okýnka nebude vědět, jak dál... - nebo potíže s registrací tazatel úspěšně vyřešil? - vůbec bych rád věděl, jak to nakonec dopadlo...)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.