Co se líbí 11letým?

Od: Datum: 03.12.13 21:03 odpovědí: 7 změna: 11.12.13 18:44

Nevíte jaká hudba by se mohla líbit 11letému klukovi?(případně udu ráda za jiný tip na dárek))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tere71*
Datum: 03.12.13 21:15

pokud nevite alespon priblizne jaky styl hudby sam posloucha, tak je to jako darek na dve veci..

Ohodnoceno: 0x

Od: ninini
Datum: 03.12.13 21:26

on právě nic neposlouchá, teda zatím, ještě nemá utvořený nějaký svůj vkus, styl.. vím že se mu líbí od nohavici U nás na severu

Od: kenseiarrs*
Datum: 03.12.13 21:29

Zkusil bych něco od Nohavici, pokud jak říkáte se mu líbí jeho písnička. Možná něco českého s podobným stylem.. I když co víte, já už od svých 10ti let poslouchám dubstep, i když v té době ještě nebyl tolik známý a rozšiřený. Zkuste nějak nenápadně zjistit, co se mu líbí, ať výběr hudby nezkazíte. :)

Datum: 05.12.13 06:00

líbí se mu věci od Nohavici - no tak zkuste něco podobnýho - napadají mě staré (70., 80. léta) písničky Hutky (pokud by se ujalo, rozhodně bych přidal i Hutkovy lidový písničky - Stůj břízo zelená, Vandrovali hudci), nebo bych zkusil asi hlavně starší písničky (otázka je, jak jsou k sehnání) bratří Ebenů - to je kvalitní, vtipná hudba (mimochodem ještě víc retro - starý písničky Suchý, Šlitr; jako drobný bonus můžete přidat přímo šlágr Muchomůrky bílé od Mejly Hlavsy (to se pak ještě zúročí za pár let - přechod na počáteční tvorbu Plastiků...*smich*))

doplněno 05.12.13 06:18:

a jinej dárek? - tak pokud jich už nemá víc, třeba kapesní nůž (nemusí to bejt něco extra, s 10-20 železy, třeba i klasická rybička (ale za tu už taky nevědí, co chtít - v Řempu je snad za 80,-), nebo malý (ale funkční! - někdy jsou to cajky, co se nedaj používat) kompas (dřív než si zvykne zjišťovat orientaci výhradně z mobilu *smich* - ostatně nějakej ten dotykáč, pokud možno aspoň za 15 tisíc, by možná už taky potěšil *smich*)
(a téma k zamyšlení na jaro - koloběžka? (pokud ano, tak min. 12,5cm pevná kola, ale lepší by byly 15 cm, kdyžtak i těch 20, ale samozřejmě to už záleží na tom, jestli je naděje, že by ji používal))

Datum: 03.12.13 21:31

Ono by bylo nejlepší se ho na to zeptat, jaká se mu líbí hudba.

Od: meat®
Datum: 04.12.13 06:43

já bych volil tři sestry, já na nich vyrůstal a žádný následky to na mě nenechalo :D

Datum: 11.12.13 18:44
Možná nějaká trochu tvrdší hudba nebo nějaký ten remix. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.