Jak navázat kontakt?

Od: Datum: 11.11.13 22:02 odpovědí: 1 změna: 11.11.13 22:13

Ahoj. Jsem na intru a večeře vaří učni- kuchaři té školy v rámci praxe.. Dnes u okénka byl kluk, který se mi líbil a mám pocit, že po mně docela koukal. Vždy ale, když si myslel, že ho nevidím.. Já dělala to samé a občas prohodila vlasy. Seděla jsem naproti tomu okénku a koukal. Odnášela jsem jídlo a on byl zády.. Tak jsem myslela, že bud má práci nebo ho to nezajímá.. Otočila jsem se a on také koukal. Pak jsem odcházela a oba jsme na sebe koukali asi 10 sekund, ale ani jeden jsme se neusmáli.. Jak se s ním seznámit, pokud ho ještě uvidím? Bylo by hodně hloupé říci třeba ahoj? Jen nevím, jestli to není divné "balit" kluka asi tak odhaduji ze třeťáku, když mi je 21 a studuji vošku. Díky moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.13 22:13
avatar

No, co řešíš? Podívej se do očí, zdvihni své obočí a usměj se. Pokud úsměv bude opakovat, ukaž jemně prstem ke dveřím (k východu). Buď tam počká on nebo ty. Prostě ten, kdo tam bude dříve... Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.