Uvítací ton při vyzvánění

Od: Datum: 11.11.13 16:38 odpovědí: 12 změna: 11.11.13 20:19

Jako podnikatel řemeslník ne vždy můžu hovor příjmout a vyřídit a ocenil bych možnost kdyby volající když nepříjmám hovor slyšel místo "tůůů tůůů tůůů" něco typu "(jméno příjmení) dobrý den, je mi líto ale váš hovor v tuto chvíly nedokáži příjmout ale budu se znažit vám zavolat později děkuji" ... Hodně bych to ocenil.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.13 16:55

zkusil bych kontaktovat vašeho operátora,myslím že např t-mobile něco podobného nabízí,alespoň jsem slyšel namluvený vzkaz na principu klasického záznamníku,ale ruku do ohně za to nedám jestli to ještě jde

Ohodnoceno: 0x

Od: lego®
Datum: 11.11.13 16:59

nevim u ktereho operatora to bylo, ale sla tam nastavit nejaka pisnicka nebo uryvek filmu. Osobne jsem to nepouzival tak nevim postup.

doplněno 11.11.13 18:03:

Jo mozna nastavit aby dalsi hovor nemel obsazovaci ton,nastavil by sis moznost druheho prichoziho hovoru a celkove by sis svuj text nahral jako uvitaci melodii.

Od: axus®
Datum: 11.11.13 17:05

Mozna trochu OT, ale ja bych u volani na firemni / pracovni telefon ocekaval, ze po neprijmuti uslysim hlasovou schranku, kde budu moct zanechat vzkaz.

Datum: 11.11.13 17:25

to možná očekáváte, ale stejně jako vy uvažuje tak 1 z 10 lidí. Zbytek když uslyší něco z hlasovou schránkou tak to zavěsí (dost možná protože je to dráže zpoplatněná služba). Nepotkávám to že by hlasovou schránku využil (Mám ji nastavenou)

Datum: 11.11.13 17:47

Pokud ji mas nastavenou, pak se prece nemuze ozvat "tůůů tůůů tůůů"

Nicmene vim, co mas namysli, ale nevim, jak to zaridit, tak uz mlcim.

Datum: 11.11.13 17:53

Ale může, tojsou dvě věci. hlasová schránka a uvítací melodie jsou dvě různé, nezávislé věci.

Datum: 11.11.13 17:58

Ja mam dojem, ze se nejedna o uvitaci melodii, ale po neprijmuti.

Mozna se ale mylim.

doplněno 11.11.13 18:00:

Jak si to tak jeste jednou ctu, tak se mylim asi urcite.

Ma jit o povidani ihned misto abych behem vyzvaneni slysel klasicky ton nebo az uplyne urcita doba vyzvaneni, aby se misto "obsazovaciho / neprijimaciho" tonu ozval ten text?

Datum: 11.11.13 18:00

Jo takhle. Já to původně pochopil jinak. No ale tazatel ví, co chce, a přebere si to.

Datum: 11.11.13 17:12

Já nevím, ale já mám T-mobile a mám tam uvítací melodii, kterou jsem si koupil od operátora (nabídl ji), a pokud to nezvednu v určité době, spadne to do hlasové schránky kterou jsem si osibně nastavil tak, že se představím a pžádám o vzkaz. Tu schránku jsem si musel nejdřív aktivovat, ale je to dávno, takže uř si nepanatuji jak, ale určidě poradí operátor (u t.mobilu je to 4603)

Datum: 11.11.13 17:49

Melodii si můžete vybírat z nabídky operátorů, není tedy možné použít vlastní nahrávku .

Datum: 11.11.13 17:57

Zadarmo nic, jedina moznost je jak psal kartaginec. Hlasovou schranku a nahrat tam vlastni zpravu pro volajici. V pripade ze nekdo zavola, odmitnutim ho presmerovat do hlasove schranky.

Nebo to proste nebrat a clovek pochopi.

Datum: 11.11.13 20:19

tak jsem se zajímal ještě více a něco takového co chci nabízí t-mobile tak se o to začnu zajímat více ... hodilo by se mi to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.