Může se objevit po menopauze výtok?

Od: Datum: 09.11.13 20:37 odpovědí: 4 změna: 10.11.13 08:29

Dobrý den. Jsem už víc jak půl roku bez menstruace. Doktor mi po vyšetření řekl, že jsem v přechodu. Žádné potíže nemám, jen jsem měla ze začátku noční pocení. Teď se mi asi týden objevuje vodový výtok. Je to normální, nebo to je spíše unikání moči? Nějak to nemůžu poznat. Po moči to ale cítit není.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 09.11.13 21:59
Domnivam se,ze nejste po menopauze,ale ve fazi menopauzy,cili prechodu.Vytok je tudiz naprosto normalni a ocekavejte jeste dalsi menzes,sice slabsi,ale prece.Nekterym zenam prechod trva pet let a jinym treba deset.Kazda jsme jina...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.11.13 23:15

Ahoj dámy. Ano, každá jste jiná. Já jsem dokonce jedné dámě rozmiloval návrat mezes. Nechválila mě. Copak je možné, za takovou situaci moct?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.13 07:30

Patří to k přechodu, stejně jako třeba to pocení či návaly horka. Tělo prostě nevypne ze dne na den, dějí se tam pořád ještě různé pochody. Jako když pomalu vyhasíná sopka. *:D*

Pomůže Vám nosit ty tenoučké slipové vložky /pořád/, dokud se to neusadí. Může to být za týden, ale taky třeba za rok.

Moje maminka při přechodu velice trpěla /změny nálad, pocení, zrudnutí, bolesti v podbřišku./ Tak jsem s hrůzou čekala, jak to bude se mnou. A přišlo to tak pozvolna a nenápadně, jako podzim do Krkonoš. Vedlejší příznaky veškeré žádné. Takže jsme opravdu každá jiná. Tak přeji, ať to brzy skončí. Jaga.

doplněno 10.11.13 07:33:

Jinak ve vyšším věku je už svalstvo ochablé a skutečně může docházet i k malému úniku moči. Třeba při kýchání, smíchu, rychlém pohybu apod. Ale jak píšete, to byste poznala, bylo by to cítit, takže o tento problém zřejmě nejde.

Datum: 10.11.13 08:29

Ano, přesně tak, jak píše Jaga. Proto je dobré, kdykoliv stojíme, kapku cvičením posilovat pánevní dno. A to tak, že vtáhneme břicho, oba kruhové svěrače a vlastně celý pdbříšek, chvilku podržet v tenzi a uvolnit. Několikát takhle za sebou. Vidět to navenek není, že by někdo pindal a účinek je jasný. ;) Dříve se čuralo přerušeně. Tím že se posiluje kruhový svěrač, ale dnes to odborníci zavrhují.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.