Virtuální operátor nebo šeďák?

Od: Datum: 08.11.13 13:51 odpovědí: 10 změna: 08.11.13 17:58

Máte někdo TIP na nejlepší - nejlevnější volání? Může být i neomezený tarif...rozhoduje jako vždy cena - výkon Díky za TIPy...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: abde
Datum: 08.11.13 13:54

ČEZ only, nemá konkurenci ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: superhafan*
Datum: 08.11.13 13:56

já si spíš představoval, že mi tu hodí někdo nějakou konkrétní nabídku nebo odkaz... ;) ale i tak díky, že ČEZ je OK

Datum: 08.11.13 14:16

Na Vašem místě bych počkal,až se tu vyjádří více lidí,mi osobně teda ČEZ jako trhák moc nepřijde...

Hodně lidí má dobrou zkušenost s Tesco mobile nebo Mobil.cz

Na internetu je několik srovnávačů tarifů od virtuálů,určitě Vám pomohou dobře vybrat.

Ohodnoceno: 2x

Od: fribble*
Datum: 08.11.13 14:46

Protože často volám na pevné linky - úřady, doktoři atd. a to je vždycky na dlouhé lokte, používám předplacenou kartu O2 s tarifem "Nadlouho", kde se v jejich síti vč. pevných linek platí jen 1. minuta.

Datum: 08.11.13 15:57

Nevím kolik provoláš, ale já mám smartmobil na 2 SIMky jednu SIMku na tu mí lidi volají a druhou mám na Internet. Kup si na Aukru balíček O2 Internetu na 13 měsíců s FUP 100MB/den za 800Kč/13měsíců + Zdarma kredit na volání 400Kč + registruj se u nějakého VoIP operátora (já mám Fayn) a budeš volat a mít Internet za minimální cenu. Ideální řešení pokud voláte, ale né zas tolik, aby jste potřebovali neomezený tarif od O2. Navíc u VoIP operátorů mezi sebou voláte GRATIS Tohle řešeí je toho čeho se operátoři do budoucna nejvíce bojí volání přes mobil+Internet zadarmo proto to jejich z*urvený FUP a jiná omezení zákazníku, ale je to jejich marný boj. Možná oddáleji o 1rok, ale nic víc Až přijde LTE budou muset ustoupit jinak na LTE nebude nikdo chtít za těch podmínek přestoupit. Chudáci mobilní operátoři

Od: lego®
Datum: 08.11.13 16:01

Vzdy zalezi na tom, kolik toho provolas za cca mesic.
Osobne prechazim k http://www.onemobile.cz/osobni/volani-tarify/#bez-zavazku Dohoda NA JEDNIČKU. Zkus si projit treba http://mobilni-operatori.eu/p…bilnich-virtualnich-operatoru .

Od: hop®
Datum: 08.11.13 16:30

Kamarád nedávno básnil o +4U, bude k nim prý přecházet, ale já osobní zkušenost nemám, nemohu tedy doporučit ani odsoudit - takže jen jako námět k přemýšlení...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.11.13 17:07

Tohle taky nevypadá špatně

http://www.moraviatel.cz/telco/ceny.html

Datum: 08.11.13 17:22

V současné době je asi z hlediska nabídky za slušnou cenu nejvýhodnější nabídka mBank ,podmínkou je ale založení účtu a asi nevýhodou, že je to pokrytí Vodafonu

doplněno 08.11.13 17:35:

já bych ještě počkal, teď se s nabídkami roztrhl pytel a nějak budou muset ostatní reagovat

Datum: 08.11.13 17:58

Jj, taky čekám na nabídku od mBank.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.