Ploužák s vysokým klukem?

Od: Datum: 07.11.13 21:40 odpovědí: 12 změna: 08.11.13 13:36

Zítra je prodloužená.
Neumím tančit.

Vůbec.

Bude tam kluk, můj "kamarád", který velmi dobře tančí.

Velmi.

Neumím tančit.

Co teď?!

Je o několik let starší a o "několik" centimetrů vyšší...
Jak se tancuje ploužák s o hodně vyšším klukem? To se mám na něj za ty ruce "pověsit" nebo mu je dát kolem pasu nebo co?

Děkuji za odpověďi.

S tím, že neumím pomalu ani ten ploužák mi asi nepomůžete. :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.13 21:50
avatar

Ahoj, mám přítele 2,10, což je o skoro 40 cm víc, než mám já*smich*, a ploužák tancujeme normálně, já zavěšená na něm. Akorát to nejde moc dlouho, po čtvrtém ploužáku mě bolí za krkem a chytám křeče do rukou, takže ho pak držím kkolem pasu;).

doplněno 07.11.13 21:50:

A poloužák je v pohodě, prostě přenášej váhu z jedné nohy na druhou, v rytmu písně, sem a tam, sem a tam:)

doplněno 08.11.13 10:36:

Humbucker, ai tak*smich*, a to se mi při tanci přítel ještě schválně narovnává, aby byl vyšší*smich*.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 07.11.13 22:10

Jestli si dovedeš představit, jak se šlapalo zelí, tak ploužák je podobný.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.11.13 23:17

Ahoj Martino. Mám kamarádku, která to má podobně .Když s jejím manželem tančila má žena s výškou 170cm, prý se mu dívala na 4 knoflík z hora, na košili.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 07.11.13 22:11
avatar

Ploužák není o tancování, spíše o fyzické blízkosti. Nedělejte si žádné násilí a rukama ho obejměte ve výšce, kde Vám narostly, klidně kolem pasu, on Vás vezme okolo krku. Hlavně z toho nedělejte problém a užijte si to!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.11.13 23:13

Ahoj. Toto téma se může někomu zdát jako humorné, ale pro někoho malého to tak být nemusí. Ale přidám něco veselého. Jednou jsme vytáhli čerstvě rozvedenýho kamaráda na nějaký bál do krajského města s tím, že mu dohodíme známost. Chodil hopsat s mou ženou, s ženou mého kamaráda a mezi tím lehce pokukoval po jedné slečně. Nám se ho podařilo nakonec vyprovokovat k tomu, že za ní šel a požádal o taneček. To co jsme viděli, na to nikdy nezapomeneme. Slečna seděla za stolem a když začala vstávat, vypadalo to, jako když se na pouti začne nafukovat skákací hrad ve tvaru ŽIRAFY. Nakonec se dívčina vztyčila asi do 2m výšky. Hocha prý bolelo za krkem, ale šel do toho a tančil. Proklíná nás všechny, vždy když si na to vzpomene. Cítil prý pohledy i hajzlbáby z WC o patro výš. Pořád je veselo.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.11.13 06:55
avatar

Waltz, blues, foxtrot a další pomalé tance mají už předem daný určitý řád, určité kroky. Ty se dodržují.

Ploužák asi vymysleli ti, kteří neumějí tancovat, ale rádi se přitisknou. *:D* Prostě přešlapujete, jako když se Vám chce na malou, partnerovi dáte obě ruce na ramena, on Vás uchopí jemně v pase. Důležité je, aby dáma nějaký pas měla. *smich*

Když píšete, že kamarád tanečník bude o několik cm vyšší, nač z toho dělat problém? Navíc jistě budete mít podpatky. Určitě to zvládnete dobře.

Měla byste se ale víc snažit. Když už je prodloužená, máte kus tanečních už za sebou a prodloužená ukazuje, že by už adepti měli něco umět a patřičně to předvést. Když neumíte vůbec tančit, co jste tam celé ty lekce dělala? To jste pořád "seděla"? Zkuste doma něco vyzkoušet s taťkou nebo bráchou, máte-li ho, ať tam nejste jen pro pobavení ostatních, pokud jste skutečně takový umělec, jak o sobě píšete.

Jen tak mimochodem, já tančila dobře a ráda. Přesto jsme s tanečníkem sebou při polce řízli na parkety, až to zadunělo. Navíc tak, že on ležel na mě! *smich*. Bylo to blízko kapely, muzikanti měli v očích slzy smíchu, nástroje se jim v ústech klepaly, ale nemohli přestat hrát. A vidíte, uplynulo něco přes 40 let a já na to dneska docela ráda vzpomínám. Kéž by se to vrátilo, i ten pád s Frantou bych znovu vydržela! *placni* Na taneční ráda vzpomínám. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 08.11.13 07:04

Jestli je jak píšeš - dobrý tanečník, tak se ho prostě jen chytneš kolem krku a necháš se vést, ostatní přijde samo. Ploužák je, jak píšou ostatní, o vzájemné blízkosti než o tanci a tím, že se na něj zavěsíš si tě sám povede, jak potřebuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 10:14
avatar

Kroky nejsou problém. Ploužák se obvykle tančí jako pomalé přešlapování z nohy na nohu. Trochu lepší tanec je ploužák s překrokem, kdy místo prvního pomalého kroku se dělají dva rychlejší.

No a jak se k tanci postavit.

Nic nijak nedramatizuj a nenacvičuj a nech se vést přírodou. Postav se co nejblíže k němu, levou rukou ho obejmi kolem zad a pevně drž u sebe, svoji pravou ruku mu polož na klopu saka, tam kde má srdce. Nemusíš mu hledět do očí. Klidně si o něj opři i hlavu, proti tomu kluci nic nenamítají. Jestli ho opravdu miluješ a bude tma, pak si polož jeho pravou ruku na tvoje srdce. Proti tomu kluci taky nic nenamítají. Jen se jich potom neptej, proč mají v kapse banán.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skye*
Datum: 08.11.13 11:39

Jdeš na prodlouženou a neumíš tančit? To není diskotéka, tam se ploužáky netančí, ale společenské tance, které se učí v tanenčních.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stardenc
Datum: 08.11.13 11:50

Ploužák, nebo-li "oplodňovák" není tanec a na taneční parket nepatří. Pokud se potřebujete muchlovat tak někde v ústraní. Pokud někdo na tanečním parketu provozuje "ploužák", tak je to nekulturní člověk a zaslouží si spíš politování, než obdiv.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 12:35
avatar

jirbare, záleží na přístupu... ono v příjemném přítmí, s písničkou "ž tém", dobře přitulené a dobře dobře vybavené, k tomu příslušně rozpálené děvče, to pamatováka na kultůru trošku přibrzdí... a ne při každém ploužáku se okusují ksichty a omakává...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 13:36
avatar

Slowfox, lidově ploužák, se standartně vyučuje v tanečních a tančí se všude. Od plesů, přes svatby či jiné společenské akce. Pokud tam přijde takový podobný nabob, co se ofrňuje, tak raději ať příště zůstane doma. Jo a příští čtvrtek začínáme hrát taneční, tak já vzkážu mistrovi, co tančí 45 let, že slowfox v úpravě studentů je nekulturní*smich*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.