Dárky pro mou rodinu

Od: Datum: 07.11.13 11:55 odpovědí: 2 změna: 07.11.13 13:47

Dobrý den, Vánoce se už blíží, ale jelikož jsem se je rozhodla pojat trochu v jiném stylu - vyrobit dárky ručně a nekupovat je - musím zčít trochu dříve, ale problém je, že nejsem ještě moc rozhodnuta co a komu...Můj otec je sportovně založený, rád jezdí nakole, běhá, baví ho dokumenty o Vesmíru a už i samotné pozorování oblohy nebo večerní procházky jsou pro něj velkým koníčkem. Také ho baví potápění a moře a to v něm celkově. Moje matka je docela náročná. Ne v tom smyslu, že by si přála drahé dárky, kosmetiku aod. spíš naopak a mnohdy se jí nelíbilo, jaké dárky jsem např. dávala bratrovi i když on měl z toho větší radost než z jejich dárků. Velkou radost ale měla kdy jsem jí ke dni matek vyšila záložku s nadpisem mamince a přišila k ní ještě malé poutko na němž byly navléknuty korálky ve tvaru srdíček nebo když jsem jí dala šperk z hnědého květinkovaného fima - náušnice a náhrdelník navléknutý na kůžičce. Působilo to decentně a tak, že by to mohly nosit dívky ve věku 10 let i babičky. Chtělo by to nějaký rozumný dárek např. i s nějakými fotografiemi ale nvím jak to zkombinovat. Můj děda nidy žádné dárky nechtěl, celkově vždy spořil a i když jsem např. utratila na šk. výletě 10 korun z 500,- za zmrzlinu nebyl spokojný. Miluje však přírodu, ae jelikož má potíže s nohama a chůzí, tráv hodně času u televize díváním se na dokumenty. Nevím jestli by byl dobrý nápad mu např. udělat nějaké výrobky s motivy přírody nebo vypálit nějaké dvd s pěknými zajímvými dokumenty ... Moje babička je zase na takové věci jako je pečení, seriály a telenovely, ručně vyrobená mýdelka,polštářky, záložkzy, přánička atd. Prostě téměř cokoliv ručně vyrobeného by ji udělalo radost. Uvažuji, že bych jí dala nějaký pěkně graficky nakreslený rodokmen dplněný fotografiemi v ozdobné ruličce nebo něco se spisovateli - protože jednou si půjčila mojí učebnici do literatury a četla si o Boženě Němcové, Ebenovi apod. prostě klasika..Ale nvím co se spisovateli. Dále potřebuji dárek po mého devítiletého bratra. Na autíčka je velký na střílečky a podobné klučičí blbosti malý, jediné c me napadlo je kniha ale to zase nemůžu vyrobit :( ..Tak nevím. Budu vděčná za každou radu a když si tenhle hrozně dlouhý a chybný text přečtet až do konce :D :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.13 13:37
avatar

Vyrobit se toho dá hodně, záleží na vašich zkušenostech atd. Krásné a celkem nenáročné techniky jsou např. drhání či tenerifská krajka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 07.11.13 13:47

Dobrý dne. Napadlo mě koupit jednobarevné hrníčky, barvy na sklo a každému namalovat na jeho hrneček motiv, který nějak souvisí s jeho zálibou. Je to praktické, jednotné a finančně celkem nenáročné.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.