Líbí se mi starší muži

Od: Datum: 02.11.13 00:05 odpovědí: 4 změna: 02.11.13 07:14

Mám takový problém...Líbí se mi starší muži, vlastně tak o dvacet až třicet starší než jsem já(mně je 15).Přijde mi to strašně divné.Mluvila jsem o tom i s kámoškami a ty se tomu strašně diví...Jenže problém je v tom, že mně se prostě mí vrstevníci nelíbí, přijdou mi nevyspělý.

Někde jsem četla, že to může být i tím, když v dětství chybí otcovská láska(což je přesně můj případ), ale téhle ,,teorii" nějak nevěřím.

Přijde mi to hrozně trapné, když třeba jdu s kámoškou po ulici a potkáme nějaké kluky(stejně staré jako jsme my) a ona hned říká, že se jí líbí ten a ten, a že byli strašně hezcí, ale se mnou to nic nedělá...Jo něco jiného je, když jde otec a syn...vždycky se mi spíše líbí ten jeho otec- zrovna nedávno jsem byla na zábavě, kde jsem mimochodem potkala svého bývalého spolužáka...a nečekaně se tam objevil i jeho otec, se kterým jsem se setkala na baru, byl strašně fajn, povídali jsme si a prostě i když je můj bývalý spolužák taky v pohodě, jeho otec mě strašně přitahuje (i když jsme od sebe věkově hooodně vzdáleni), ale rozumíme si.

Jsem asi divná...jiné vysvětlení není :)

Děkuji moc za odpověď :)

Lůca ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.13 01:00
Proč divná, každej jsme nějakej, když seš na starší tak co je na tom? Někdo je na starší a někdo je na mladší.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 02.11.13 01:39

Odpověděla sis vlastně sama. Asi ti opravdu chybí otec a teď jak dospíváš tak se to přetavilo do sexuální roviny. To se poddá. Později ti třeba bude stačit o 10 až 15 let starší chlap a budete spolu šťastni. Anebo tě to přejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.13 02:28
Až tak zvláštní to není a ten chybějící otec v tom skutečně je. Máš přirozenou potřebu, aby někdo předstíral, že ti rozumí a povídal si s tebou, aniž by tě přehlížel. Což dokáže jenom otec z otcovské lásky a nebo "starej chlípník" :) z jiných známých důvodů. Mladý kluk má ještě dětinské zájmy, velmi malý rozhled a především velmi malou schopnost ženskou poslouchat. Hledá nejsnažší cestu ke svému cíli a ví, že když ne tahle, tak jiná. Starší chlap ví, že těch mladých, které by o něj měly zájem je dost málo, takže se víc snaží. Navíc má výhodu, že už se mu líbí prakticky každá (mladá). Starší chlap je na tom rozumově o tolik líp, že si s mladou holkou bez zkušeností může s velmi malou námahou manipulovat jak chce (tím neříkám, že s ním současně ona nemůže mávat). Navíc oproti zralé emancipované ženské máš z jeho pohledu mladá holka neuvěřitelně nízké nároky. Pro tebe je fascinující už ta samozřejmost, že má byt, auto a nějaké peníze. (Zralá ženská stejného chlapa vidí jako líného opelichaného sobce se směšnou Fábií HTP, malým bytem, kam by se rodina nevešla a platem, s kterým by dvě děti neuživil.) Tobě ke štěstí stačí, že má na to, aby ti zaplatil pití, nebo koupil tričko či mobil, nebo jiný dárek za (pro něj směšných)pár set či tisic.
Asi to neuslyšíš ráda, ale ten starší chlap prostě to že ti rozumí pouze předstírá, protože ho logicky svým mládím fyzicky přitahuješ. Prakticky tě vidí jako takové hloupoučké, ale pěkňoučké a voňavé mladé přitažlivé naivní zvířátko. Asi jsem to napsal dost tvrdě, ale mně i mým kámošům je přes 40, tak vím, o čem mluvím.
Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.