Mám rád holku ale je starší

Od: Datum: 30.10.13 17:00 odpovědí: 7 změna: 10.11.13 15:30

Dobrý den, líbí se mi jedna holka a je na mě strašně milá. Já ji mám rád a cítím to, jsem zamilovanej až po uši. Jenomže ona je o 2,5 roku starší a kdybych jí řekl že se mi líbí že by mi tohle omlátila o hlavu ... :/ Poraďte co mám dělat... Mě je 13 a jí bude 16 ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 30.10.13 17:12

Dobrý den. Na tu první zamilovanost nikdy nezapomeneš. Bude to milá vzpomínka, při které se později usměješ. Vím, že teď tě to spíš trápí, ale neboj, přejde to. Buď rád, že ta holka je na tebe milá, že je dobrá kamarádka. A u toho zůstaň. Rozdíl mezi třináctiletým chlapcem a šestnáctiletou dívkou je opravdu dost velký. Je ti 13, na holky máš ještě čas. Užívej si poslední dětské roky s kamarády a netrap se.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.10.13 17:25

Teď je to opravdu velký rozdíl. Pro mi budeš asi dítě, protože holky dospívají dřív než kluci. Za "pár" let už to nebude takový rozdíl. Teď je to hodně, nevím, jaký názor by na to měla dotyčná, ale nemyslím si, že by to byl dobře fungující vztah.

Ohodnoceno: 0x

Od: davidp*
Datum: 30.10.13 17:30

Ahoj, v dospělosti to není takový rozdíl, ale v tvém věku je to rozdíl opravdu velký. Tak si to raději nech pro sebe, projdi pubertou a pak by už neměl být problém starší holku oslovit.

David

Od: buss®
Datum: 30.10.13 18:43

Tak jí při nějaké příležitosti řekni, ať na tebe počká.

Od: babajaba
Datum: 31.10.13 05:53

Ve Tvém věku je to opravdu hodně. Z dívek jsou ženy dřív, než z chlapců muži. Je to znát dobře ještě i v tanečních, děvčata už jsou hotové dámy, chlapci dosud většinou takoví brabčáci. Ale tak do 20 let se to srovná.

Ve 13 letech se dobře uč, jsi zřejmě v osmičce, tak ať máš na konci pěkné vysvědčení, které Ti může pomoci dělat pak to, co bys chtěl. Ve 13 je na lásku dost času. Neupírám Ti takové nějaké "jiskření" či "oťukávání", ale skutečně z toho zbydou jen zasunuté milé vzpomínky. Stejně, jako třeba na dětské lásky na letních táborech.

Buď co nejdéle klukem, na lásku budeš mít pak celý dlouhý život, ale ta bezstarostná klukovská léta se Ti už nikdy nevrátí. *placni* Jaga.

Od: lucys
Datum: 08.11.13 21:37

Ahoj a jak si můžeš být jistý, že by ti to omlátila o hlavu :)) třeba mě je taky 15 a jsem zabouchlá taky do kluka ve tvým věku :) Můžeš to zkusit nic tím neztratíš... Hodně štěstí :))

Od: zele425
Datum: 10.11.13 15:30

Díky. konečně odpověd která je užitečná :) fakt dík

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.