Bolest ze stresu

Od: Datum: 29.10.13 18:10 odpovědí: 5 změna: 31.10.13 21:45

Dobrý den,

Před dvěma týdny mě najednou začalo píchat kousek pod žebrama dole, v sedě (v klidu), omdlela jsem, obvodní lékař mi řekl, že asi budu mít skříplý nerv. Měla jsem astma(tak před rokem), pak zmizelo ale pak zase přišlo a trvá dotedˇ. Kouřim jen někdy, jednou za měsíc jednu cigaretu, příležitostně. Ted v nemocnici mi řekli, že to mám ze stresu to píchání, dělali mi CT, EKG, všechno v pořádku. Píchá mě furt a je to neskutečné jak to bolí. Dnes ráno to najednou nepíchalo a pak přišla máma a zas to začlo píchat. Doporučili mi cvičení / rehabilitace. Na bolest mi nic nedali, jen to cvičení. Pořád mi třeští hlava.. (spánky a vzadu). Špatně se mi dýchá (pořád, jen vyjímečně se nadechnu pořádně).

Sport jsem jen hrála florbal někdy ale při tom se mi nikdy nic nestalo. Jen pár krát do měsíce jsem si zahrála s holkama i klukama.

Poradili byste, kde koupit nějaký lék na bolest bez receptu (jelikož mi ho asi nepředepíšou), nebo nějaké přírodní léčivo? Nebo jak se zbavit úplně píchání?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: heysameteam
Datum: 29.10.13 18:18

dodávám, že mi je 17 a v rodině to taky není žádná sláva, že by se o mě máma nějak extra starala (myslím tím pokec, nějaké starosti o mě) - Přijdu domů ze školy, řekne mi co mám udělat a tím pro nás hasne celý den.

Od: vysadkar
Datum: 29.10.13 18:26

A co děláš? Sedíš, ležíš, nebo jsi jako paragraf? Jak držíš figuru? Ono hodně dělá to že špatně sedíš u počítače a skřípne ti nerv. Když tě posílají na rehabilitace, tak je to asi proto, že možná si bloknutá a to působí bolest...Ať chceš nebo ne, bolest neohlušíš léky, za chvíli přestanou působit a budeš hledat další a další náhrady až se staneš na ně závislá a začne se ti měnit i povaha (třeba jako Göring-byl závislý na morfiu a dalších lécích, až u soudního tribunálu kde byl od těchto "léku" odtržen se projevil ve své plné síle řečníka). To je co ti může hrozit, když to budeš řešit léky.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 29.10.13 18:31

PoradiliStres není vidět a řadí se prakticky na první místo mezi zabijáky.Špatně se při něm dýchá,svaly jsou ztuhlé a vůbec,celé tělo nemá kyslík!A bez něho jaksi nemůžeme žít!Začněte cvičit jógu,tchai-tchi,pilátes.Radím to zde všem i při potížích např.s hubnutím.Hlava Tě bolí také od ztuhlých svalů.http://psychologie.cz/jak-ovladnout-stres/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.10.13 07:14

Velmi podobné příznaky jsem měla také. V průběhu mnoh let nikdo nepřišel na to, co mi je. Bratr měl totéž a dostal modrou knížku. Až po mnoha, mnoha letech jsem s tímhle "záchvatem" vešla do ordinace. Mladičká lékařka mi hupla na záda, křuplo to a bylo po "záchvatu" Byla to prostě páteř a ta skřípla nervík. ;) Mě však zaujala ta tvoje věta, že se ti mamka nevěnuje. Jak se věnuješ ty jí? Povídáš si s ní? Ne o tom, co trápí tebe, ale o tom, co trápí, bolí, dělá radost jí. Jak by potřebovala pomoc, lásku, tvé objetí. A ne fňukání, upozorňování na sebe bolístkama, pícháním v boku. Co jsi udělala pro maminku dobrého ty? Víš, co bolí ji? Jsi už mladou ženou. Až budeš mít chvíli, zavři oči a představ si, že jsi mamkou ty a tvoje dcera se k tobě chová stejně. jako ty ke své mamince. Uvědom si, jestli to takhle budeš chtít. *sok* Začni se chovat k mamince tak, jak by jsi chtěla, aby se ona chovala k tobě. Přestaň se pozorovat, protáhni se, pohni sebou, sportuj a chovej se k mamince jako dcera. Ne jako někdo, kdo má mamku jako služku a pak se diví, že mamka se jí "nevěnuje"! ;)

doplněno 01.11.13 07:16:

Ano, to je přesně to, o čem mluvím! Narození sestřičky! *hej*

Ohodnoceno: 2x

Od: heysameteam
Datum: 31.10.13 21:45

My jsme si s mamou říkaly všechno, byly sjem jak nejlepší kamarádky. Pak se ale narodila ségra a už s věnovali jen jí. Já jsem jí to i řekla a ona na to, že už jsem velká a toto nepotřebuju. A děkuju za rady, vážím si toho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.