Sázení přes internet - jak na výhru

Od: Datum: 28.10.13 18:46 odpovědí: 3 změna: 28.10.13 19:59

Dobrý večer. Sázím na Live sázky na sportingbetu.cz.Ale spíše mi vychodí prohry než výhry. Mužete mi poradit jak sázet abych měl i výhry? Držet se nejnižších kurzu a na ně sázet? Nebo sázet na branky počet před ukončením zápasu? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 28.10.13 19:15

Sázení na nejnižší kurzy je cesta do pekel.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.10.13 19:57

tak nejlepe je to o tom , abys vedel o tom zapase co nejvice , kteri hraci chybi , kdo nastoupi atd... ale to je spis pro profiky , jinak muzes jeste zkouset sazeni podle tabulek a serii vyher ci proher. Nekdy podle nahody davat na goly ... jo neni to jen tak , proto ty sazkovky existuji a vydelavaji :)

Datum: 28.10.13 19:59

Ahoj. Tak to se hochu vzpamatuj. Jakékoliv sázení funguje většinou jen na jednu stranu. Internet nevyjímaje. Na Fakebooku v inzertním bloku na pravé straně se chlubí mladí kluci, jak si měsíčně VYDĚLAJÍ statisíce. Když se tam ale vleze, tak tam je lákadlo na hraní v ekasínu. Jediný, co si ti kluci vydělali, je to za tu reklamu. Možná. Na stránkách těch kasín navádějí na hraní na sudou-lichou s navyšováním vkladu po netrefení se do sázky. Prubnul jsem to do tabulky, kam jsem si zapisoval skore a nikdy to nakonec nevyšlo. V případě, když už jde o pravý vklady na jejich účty, je nakonec kasínem nedovoleno donekonečna navyšovat násobky vkladu a následně se prohrává.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.