Nevíte co by ji mohlo být?

Od: Datum: 27.10.13 21:23 odpovědí: 8 změna: 28.10.13 19:45

ahoj mam takový problém moje babicka ma problem se srdcem a nevim co ji je ma tyto přiznaky : zvišený tep, nevolnost, bolet na prsou , ospalost , závrať a tyky ji slzi oči je ji pořatd horko má pořát žízeň už vypila snad 3 sklenice za minutu a tyky pořat chodi na wc nevim co mam děla prosim jestli někdo jen tuši co by ji mohlo byt napište

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 27.10.13 21:34

Nevím, jestli je dobré se ptát tady. Radši bych s tímto dotazem zavolal na pohotovost, do nemocnice, nebo (a to nedokážu posoudit) na záchranku.

Ohodnoceno: 0x

Od: benzik
Datum: 27.10.13 21:37

Ahoj, já bych určitě volala 155 nebo 112 a problémy babičky konzultovala s operátorkou, třeba to nebude nic vážného, ale jistota je jistota.

Datum: 27.10.13 21:38
Pravdepodobne se jedna o starsi osobu. Je nutne vyhledat odbornou pomoc a to co nejdriv. Nejlepe zajet na pohotovost, pokud nemate moznost babicku odvezt, tak volat zachranku. Rozhodne bych to neodkladala!

Od: isteron
Datum: 27.10.13 21:42

Časté pitie vody je symptomom cukrovky, čo vo vyššom veku môže byť , aj zrýchlený tep a potenie. V každom prípade volať lekára. Ja tam viac symptomov, čo vo vyššom veku môžu sa vyskytnúť.

Od: vlasatec*
Datum: 27.10.13 21:59
Poradna vyřeší hodně ale toto se obávám že vyřeší jen doktoři...

Datum: 27.10.13 22:13

No já doufám, že jste uposlechl rad, zavolal lékaře, a že už nesedíte u počítače.

Od: jezeveccukrovy
Datum: 28.10.13 07:35

Tohle fakt vypadá na cukrovku...

Datum: 28.10.13 19:45

Ahoj! A babička je v pořádku? Už je od včerejška teď dost večer.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.