Vložit do přání k narozeninám i city?

Od: Datum: 26.10.13 09:01 odpovědí: 11 změna: 26.10.13 19:35

Chtěl bych se zeptat, jestli můžu do přání k narozeninám vložit i city. Myslím to tak jestli jí můžu v přání k narozeninám říct co pro mně znamená a že jí mám rád. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: malaka*
Datum: 26.10.13 09:09

Pokud by byl někdo ochotný, mohl bych mu to co jsem vymyslel poslat na e-mail a zhodnotit mě to. prosíím :)

Od: buss®
Datum: 26.10.13 09:19

Dá se přece cokoliv...

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 26.10.13 09:23

Dobrý den, asi záleží na tom, jestli už ta dívka o Vašich citech ví. Pokud ano, tak to s přáním můžete zopakovat (tím nic nezkazíte). Pokud ne, tak jen popřejte a city si nechte na později a samostatně. Zdravím!

doplněno 26.10.13 09:40:

To přání bude asi písemné. Tak volte "klasiku" - "Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, úspěchů, lásky a zdravíčka Ti přeje : . ." A ty city si nechte na osobní setkání, pokud k němu dojde.

Datum: 26.10.13 09:27

zaleží na tom, kdo je ta žena. Jestli je to tvoje šéfka, pak raději ne.

Jesli je to tvoje máma, pak samozřejmě ano.

Datum: 26.10.13 09:29

No neříkal jsem jí ještě přímo že ji mám rád, ale tuší že mám o ní zájem bych řekl..A kdy jí mám tedy říci co pro mně znamená? při jaké příležitosti..

Datum: 26.10.13 09:31

Nejjednodušší by bylo kdyby jste mi někdo zhodnotil jestli to může být či ne na konkrétním přání, ale sem se mi to psát nechce

Datum: 26.10.13 10:12

Pokud se zaregistruješ, můžeš poslat komukoliv svůj návrh vnitřní poštou. Rozumní lidé sem na veřejnost svůj mail nedají. Ne proto, že by se za sebe a za svou činnost na Poradně styděli, ale proto, aby tohoto kontaktu někdo nezneužil. Jinak, pokud děvče ví, že k ní cítíš víc, než jenom přátelství a kamarádství, klidně se vyznej ze svých citů. Narozeniny jsou pro to jeden z důvodů. Mimo dárku může dostat i milé vyznání. Ale ať z toho není přeslazená omáčka. Dívka je třeba ještě mladinká, nemá žádné zkušenosti a může se nějakého horoucího vyznání polekat, nebo se mu smát. Záleží opravdu na tom, jak to podáš - jemně a nevtíravě, jenom, že pro Tebe znamená víc, než jen kamarádka. Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.10.13 12:01

Jestli dobře čtu, tak to bude přání pro holku. Záleží na tom, jaký vzájemný vztah k sobě máte, hlavně ona k tobě. City se dají v přání samozřejmě vyjádřit, chce to ale mít cit pro český jazyk a umět volit správná slova.

Datum: 26.10.13 14:26
Malaka: zaregistruje se a pošli mi to vnitřní poštou.Už jsem podobných básniček napsal desítky,rád ti ji skouknu.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.10.13 19:16

Prosím je někdo ještě ochoten to zhodnotit? komu to mohu poslat? :)

Datum: 26.10.13 19:35

City nech stranou, opravdu jenom to přání. I když dívka něco tuší, nemíchej to dohromady. City jí radši projev osobně!

Básničku mi pošli, zkontroluju ti pravopis.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.