Jak si zařídit platbu za paušál z účtu

Od: Datum: 25.10.13 13:05 odpovědí: 7 změna: 25.10.13 22:36

dobrý den, doteď kdyyž platím platbu za telefon tak jsem platil složenkou, chtěl bych si to zřídit tak aby se mi to odečítalo z účtu a nemusel tak chodit na poštu se složenkou. Jak to mám udělat? Jsem u T-Mobile a účet mám u ČSOB/Poštovní spořielny ERA?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.13 13:10
U své banky si zřídíte trvalý príkaz na platbu paušálu na příslušný účet. V bance Vám pomohou.
doplněno 25.10.13 20:07: Já byl vždy v tom, že:
paušál je PEVNĚ stanovená finanční částka k úhradě pravidelných výloh
Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz
Ohodnoceno: 0x

Od: romson58
Datum: 25.10.13 13:18

když si v internetovém bankovictví vyplnuji trvalý příkaz tak tam musím zadat i částku, jenže tu já nevím. Já přece nevím kolik provoláím to je každý měsíc jiné? co stím?

Od: koukolik
Datum: 25.10.13 13:21

Tak zadáš každý měsíc jednorázový příkaz (přes net je to malina, ne?) nebo dáš operátorovi svolení k inkasu a inkaso zavedeš v bankovnictví. Tam dáš jenom limit, do kterého může inkasovat a to odhadneš.

Datum: 25.10.13 13:25

musis nastavit pausal na inkaso a pak to povolit v bance , tam zadavas jen maximalni castku co si muzou stahnout.

Od: romson58
Datum: 25.10.13 13:32

dííky

Datum: 25.10.13 17:36

Pro platbu telefonního účtu jsou vždy důležité tři hodnoty:

Číslo účtu a předčíslí,pohledávka v Kč,a variabilní symbol.Lze to na jednotlivý příkaz uhradit na poště bez složenky,nebo pomocí internetového bankovnictví.Raději to ale platím osobně na poště,ještě není posílání peněz dostatečně bezpečné.

JABRAKA

Datum: 25.10.13 22:36
Ve svém bankovnictví si zadas povolení k inkasu (není to trvalý příkaz) a T-mobile si bude peníze z účtu brát sama, podle toho, kolik provolas. Zajdi si do t mobile. Druhá možnost je, nechat si fakturu posílat elektronicky zdarma a tuto zaplatit převodem každý měsíc sám.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.