Jak poznám že má zájem?

Od: Datum: 24.10.13 16:48 odpovědí: 5 změna: 24.10.13 21:52

Ahoj, chtěl bych vědět váš názor, jak poznám nebo jak toho docílit jestli má holka o mě stejnej zájem jako já? ..byli jsme spolu na jedný akci a píšem si na fb

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.13 17:18

Zeptej se jí

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.10.13 17:18

Zdravím. Pozvat na procházku (buď přijme nebo ne), komunikovat z očí do čí, vypnout pc...

Ohodnoceno: 1x

Od: davidp*
Datum: 24.10.13 17:24

Ahoj, zkus ji někam pozvat, prohoď s ní pár slov na téma vztahů a uvidíš, jestli z toho něco může být.

David

Od: buss®
Datum: 24.10.13 17:31

Já jsem si stanovil 12 bodů a stupňovat - začíná to: prohlížení těla ^ ^, sledování očí, po dlouhé pohledy, úsměv, ruka se dotýká ruky
( i letmo zda ucukne), ruka rameni, paže, boku atd. Funguje to. Při psaní zjistit zájmy, pak se o tom bavit.

Datum: 24.10.13 21:52

při psaní je to jednoduchý, když píše i sama a jen nereaguje na tvoje otázky nebo zprávy, nějakej zájem tam je. To může bejt i jen přátelství, takže bych asi zkoušela zjistit, jestli je na tebe "hrdá" :D když jdete vedle sebe, jde pomalu a často se na tebe dívá nebo naopak spěchá někam do soukromí? Hmmm, co takhle jí navrhnout, že bys jí přišel vyzvednout do školy? Tím by se mohlo poznat, jestli by jí bylo příjemný, kdyby tě viděli její spolužáci ;)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.