T-mobile-špatné vyúčtování

Od: Datum: 22.10.13 14:07 odpovědí: 2 změna: 22.10.13 16:07

Zdravím všechny, mám mobilní internet od t-mobile, za minulý měsíc ode mne požadují platbu za 30 GB, přestože jsem měla net nastavený na 3 GB a poplatek za navýšení, přestože k žádnému navýšení nedošlo, internet jsem použila naposledy toho čtvrtého a pak už vůbec. Navíc o existenci poplatku za navyšování nevím, dříve jsem navyšovala a poplatky neplatila. Na stížnost, že nebudu platit 30 GB, když mám 3 GB, mi napsali, že jsem si ty 3 GB nechala nastavit až čtvrtého, jenže internet se mi navyšuje až pátého. Z jakého důvodu mám platit navýšení u celý měsíc nepoužitého internetu, mi nikdo nevysvětlil. Navíc mi nepřišla minulý měsíc složenka ani upomínka, takže jsem si na platbu vzpomněla až tento měsíc. Říkám si, jestli může jít opravdu o náhodu, nebo ji schválně neposlali. Za tento měsíc, opět jsem internet vůbec neopoužila, mám 539 Kč smluvní pokutu za nezaplacený předchozí. Přitom 3 GB stojí kolem 300 a mám 20% slevu. Máte dojem, že na něco z toho má T-mobile právo a hlavně, jak se bránit? Napsat reklamaci, napsat někam stížnost? Hlavně chci, aby se stoplo dávání pokut, ovšem zaplatit téměř dva tisíce místo necelých tří set nehodlám. Do dnešného jsem neobdržela vysvětlení, proč platit více a proč platit navýšení, které se nekonalo. Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.13 15:53
avatar

Každopádně podejte reklamaci ohledně špatného vyúčtování, ale požadovanou plabu budete muset zaplatit. Pokud bude vaše reklamace oprávněná, platbu vám vrátí nejspíše formou slevou z dalších vyúčtování.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.13 16:07
avatar

Reklamovat můžete prostřednictvím zákaznické linky (4603 - ze sítě T-mobile zdarma) poštou na adresu 14900 Praha 4, Tomíčkova 2144/1 nebo e-mailem na adresu info@t-mobile.cz.

Ve všech případech nezapomeňte uvést číslo smlouvy, své jméno, Rč, adresu a kontaktní telefon.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.