Broker Consulting

Od: Datum: 22.10.13 07:53 odpovědí: 3 změna: 22.10.13 19:52

Ma tady někdo zkušenost s firmou Broker Consulting a.s.? Jedná se mi o změny již uzavřených smluv u jiných subjektů a jejich převod jinam podle návrhů zástupce Broker Consulting a případně o perspektivu v zaměstnání u této společnosti.

Děkuji za názor.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.13 10:31
avatar

Nejde tolik ani o firmu, ale o toho daného poradce, každopádně převádět smouvy do jiných subjektů je spíše výhodné pro poradce než pro samotného klienta, takže bych si to nechal jeho případné návrhy prokonzultovat ještě s někym jiným.

Co se týče práce tam, je to klasické MLM, když takže celkem dost velká dřina, aby sis vydělal. Ale zas na druhou stranu, pokud jsi dobrej, průbojnej a umíš prodávat, dá se tam vydělat více než v klasickém zaměstnání...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 22.10.13 13:25
avatar

Zdravím,
Broker Consulting, OVB a Partners nikomu z těchto firem bych svoje finance a spravování mých smluv nedovolil. Většinou tam pracují lidé kteří nemají vystudovanou žádnou školu co se ekonomiky týče, navíc většinou nejednají ve Váš prospěch ale ve svůj tzn. že uzavírají smlouvy ze kterých mají větší provize apod.

Hezký den NutT

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.13 19:52
avatar

Se zaměstnáním u této ani dalších zmíněných společností nepočítejte. Složíte-li příslušné zkoušky, budete moci podnikat jako OSVČ - tedy vlastním jménem a na vlastní náklady (i školení a zkoušku/y si budete hradit sám).

Podepíšete-li nějakou smlouvu o spolupráci, mandátní, či příkazní smlouvu, budete moci nabízet pouze produkty, jež vybrala ta která společnost.

To už je podle mne lepší zajistit si vzdělání, seznámit se s finančními produkty všech bank a pojišťoven a podnikat opravdu sám na sebe - jako nezávislý finanční poradce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.