Jak se rozejit s klukem?

Od: Datum: 21.10.13 16:26 odpovědí: 3 změna: 21.10.13 23:54

dobry den, :)

V praci jsem se seznamila s klukem stejne starym jak ja (19)... Ze zacatku se mi zdal sladky, ale ted si tim nejsem tak jista. Jednoduse z me strany vyprsely veskere city... nevim proc. Plus spolu chodime asi tyden, ale on uz zacal mluvit o tom jak si me jednou vezme nebo ze se nauci cesky a v roce 2015 za mnou prijede. ( Ziju ted v zahranici, ale za rok se chci vratit do Ceska) Tak nevim, ale trochu me tim zacal... desit. Navic mi tedkom prijde trochu otravny...Posledni dobou chce resit jenom penize...jestli potrebuju penize, kolik potrebuju penez, proc chci platit pulku najmu, kdyz bydlim s tetou, kolik vydelava teta atd.atd.

On je to supr kluk a nechci ho nijak ranit, protoze dle jeho vlastnich slov jsem jeho prvni holka... proto mam pocit, ze ho nemuzu jen tak "odpalkovat". Ale jak uz jsem psala nic k nemu uz necitim a jeho "zajmy" me otravuji...

Jak mu mam vysvetlit, ze pro me neni ten pravy?

Taky vidim problem v tom, ze jsme se bohuzel seznamily v praci. V soucasne dobe si hledam novou, ale nejak se mi nedari, tak tam budu muset jeste chvili zustat. Kamoska mi rekla, ze to s nim mam vydrzet dokavad si nenajdu novou praci a pak jednoduse utnout veskere kontakty... jenze to ja jednoduse nemuzu. Uz ted chodim do prace s neprijemnym pocitem, ze ho musim ZAS videt...

Predem diky za kazdou radu :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.13 16:38

Dobrý den. To se tak někdy člověku prostě stane, že rychle vzplane a stejně rychle ho zamilovanost i opustí. Týden není zase tak dlouhá doba, takže jednejte na férovku. Řekněte mu, že nejste na vztah s ním připravená a že k němu prostě necítíte to, co byste cítit chtěla. Ať se nezlobí a nejde si partnerku, která bude jeho city moci opětovat. Udržovat hocha ve falešné naději, než si najdete jiné zaměstnání a pak mu dát ránu pod pás, jak Vám radí kamarádka, je nefér. Nedělejte to, nezraňujte druhého víc, než je opravdu nutné!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.13 19:33

Souhlasím s Kapkou: jednejte na rovinu, rada "kamarádky" mi přijde značně nefér vůči Vám oběma.

Chcete-li v práci nějak vydržet, vyřešte situaci co nejdříve!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.13 23:54

Nechápu co řešíte, vždyť jste spolu týden? Přestaňte muže považovat za přecitlivělé chudáčky. Prostě mu narovinu řekněte, že se s ním rozcházíte. Jednou větou to bohatě stačí. Pokud nemá hrdost a bude se doprošovat vysvětlení, stačí říct, že k němu nic necítíte. Tohle každému normálnímu chlapovi musí stačit. Neunese-li takový rozchod, pak je to opravdu troska a nestojí ani za odplivnutí. Lidé se spoulu musí naučit komunikovat bez okolků.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.