Virové onemocnění

Od: Datum: 20.10.13 19:30 odpovědí: 3 změna: 20.10.13 20:23

Už 2 dny je kamarádka velice nešťastná kvůli jedné věci.

Je s přítelem už víc jak rok. Ona je jeho první ale ona již před ním pár partnerů měla. Nyní se mu udělali nějaké pupínky na podbřišku, prý nějaké virové onemocnění přenášené pouze pohlavním stykem ale ona je neměla a ani nemá. Nyní je velmi nešťastná protože má strach že ji podvedl. Myslíte, že by ona mohla být pouze přenašeč a neměla ani pupínek?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.13 19:44
avatar

Zdravím, obávám se, že takové onemocnění by se rozhodně ukázalo rozhodně dříve, než za rok. Doktor se určitě také nějak vyjádřil. Bohužel taková různá onemocnění často odhalí nevěru...

Nicméně je možná i ta varianta, že kamarádka je přenašečka, pár dní mohla zanedbat hygienu a nemoc mohla vyskočit. Ale znovu opakuji, k tomu se určitě vyjádřil lékař, zda je to u této nemoci možné.

doplněno 20.10.13 20:58:

Chápu, že výhradně sexem. Myslela jsem tu možnost, že by slečna v sobě měla nemoc, a ta mohla oslabením hygieny nebo imunity propuknout. Něco jako opar, ten taky vypukne při oslabení. Každopádně se musí léčit i partner, bezpodmínečně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.13 20:23

Co mi ona říkala..prý doktor řekl že se přenášejí výhradně sexem..snažila jsem se jí vysvětlit že je určitě i jiná možnost ale když i lékař řekl že výhradně sexem tak nevím no..

Datum: 20.10.13 20:09
avatar

tady jsem něco našla,třeba se tu dozvíte něco zajímavého

http://www.ulekare.cz/nemoci-…etreni/pupinky-na-genitaliich

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.