Jak se seznamujete s protějškem?

Od: Datum: 20.10.13 13:27 odpovědí: 13 změna: 21.10.13 08:23

Chci se zeptat rozumně jak se chlapy seznamujete s ženskýma. 6eny reagovat nemusíte přimo na tuto otázku,ale spíš jak si představujete,že Vás chlap osloví nebo naváže kontakt. Vím,že 99% říká,že nemá zapotřebí někoho heldat ,protože má na každme prstu 10 chlapů tak,že pro vás tato otazka je bezpředmětná.

Jde mi o to,že se už několik let potýkám s tím,že neumím navázat s ženou kontakt v reálu se stydím a nebo nevím co řict abych zaujal a na unternetu všchny hezčí ženské ignorují nic jiného. Přitomkdyž se sněkým seznámím,tak mi drtivá většita holek říká,že enchápou jak já nemůžu mít ženskou když sem tak pohledný a sympatický. Já se jen směju a říkám tak se asi nelíbím jinak by se někdy nějaká ozvala aj sama a to se stalo fakt párkrát samozřejmě na netu. je mi 26 let pryč a začínám se trápit,potože už bych rád vážný vztah řešit společné bydlení,dovolené atd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.13 15:06

ten blok je ve vaší hlavě. Nikde jinde ho nehledejte.

Podle mých zkušeností opravdu není problém najít si partnerku. Já jsem si je naháněl přes klavír. To je mimořádně účinná metoda. Zahrajete, zazpíváte, otevřete dobré víno a je vaše. Měl jsem problémy spíš opačné, jak se s partnerkou rozejít, aby to bylo bez breku a bez křiku. Kdo se umí rozejít bez breku, bez křiku a bez trpkých výčitek, má moji úctu.

Pak je i druhá metoda.

Svým známým ženského pohlaví řekněte že jste singl a že vás to už nebaví. Buďte si jistý, že před vás nenápadně začnou přivádět své kamarádky.

Třetí metoda

Pokud je vaše vyhlédnutá partnerka bezdětná a má kolem pětadvaceti, pak jí řekněte, že byste chtěl děti. Jeden by nevěřil, jak ženské hormony v takové chvíli zapracují. No ale pozor, než něco takového vyslovíte, nejdříve pečlivě vybírejte.

Mnoho zdaru.

Ohodnoceno: 3x

Od: stihl
Datum: 20.10.13 15:28

Díky za reakci blok mám každopádně,ale nechápu proč na netu mi skoro žádná hezčí holka neodepíše i když nejsu hnusák nebo strý nebo moc mladý. problém sbalit holku nebo ji dostat do postele nemám,ale můj fatální problém je navázání kontaktu první věta a a dát se do řeči. jak už jdu na rande,tak se mi nikdy nestalo,že by mě ta holka nechtěla. Bohužel to byly zrovna holky co mi neseděli ani nešlo o vzhled nebo věk,ale spíš celkově chování.

Právě kamarády už žádné nemám všci se odsstěhovali a já nemám s kým zajít ani do baru. jednou za čas přijede zadaný kamarád a ptá se mě co ženské, ale,že by mi pomohl navázat kontak to tak to ne přitom ojn je typ co je ošklivý ale umí oslovit ženskou a udržet rozhovor dokud je nezačne nudit což já mám pravý opak já holky bavím,ale nemám koho že:D

takže začarovaný kruh. proto se snažím na netu, ale nikdo nereaguje ani na inzeráty a to už je dost ubohé si myslím

Od: firesoter
Datum: 21.10.13 06:57

A proč hledáš na netu!? Ti nedošla jedna věc. Podívej se na seznamku kdo tam dává inzeráty. Pak to chvíli pozoruj a zjistíš že se tam objevují ty typy žen co mají vysněného prince na bílém koni ale ten v životě nepřijede. A na závěr skončí jako v tom vtipu, kdy se z nich stanou kostry a budou mít ceduli hledám dokonalého chlapa.

Udělej si tento průzkum ať víš kdo se na te seznamce pohybuje. Já takhle pozoroval delší dobu seznamku pro jeden kraj a můžu ti zodpovědně říci. Že tam píši pořád ty samé ženské. A když jsem jim napsal, buď to neodepsaly a nebo když už jsem je zval na kávu nebo do restaurace tak řekly super. Dokonce jsem vybral místa s tím že jsem napsal tady a tam to vypadá zajímavě co říkáš, co bys navrhovala ty? Napsal jsem čas atd... Vzkaz přečetla ale už neodepsala a když jsem ji psal, tak znovu přečetla ale už nereagovala. Tak jsem ji napsal že slušnost je alespoň říci, nemám zájem a né tahat člověka za nos a ignorovat. Takže jsem se seznamkou skončil.

Teď otázka co dál. Můžeš zkusit si dát štamprli. A začít lovit. Ostych opadne a už to půjde. Nebo ještě jinak, zaměř se na své koníčky a pokud je dělají i ženy tak hledej tam.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.13 08:23

přesně tak jak říkáš. mám totálně stejný zkušnosti. Nejvíc směčný je,že nkteréholky by mohly být rády,že jim někdo vůbec napíše a ony ignorují a než někoho najdou bude jim 50. Smaozřejmě jsou tma typy modelek co si můžou vybírat podnikatele,ale ti s něma taky pak budou zacházet jedna mi to říkala jak to chodí.Právě dneska mi psala ,když sem ji už smazal z FB,protože to nemá smysl ona žije v jiné sféře. dneska to je o penězích,kráse a kvalitě sexu.

Já na to prostě nemám oslovit cizí holku pokouším se už řadu let,ale vždycky raděj sklopím hlavu a jdu pryč.Ono když žádná nehodí ani úsměv,tak si věřím ještě mín. nejvíc se na mě usmívají holky když jdu s bejvalkou. když jdu sám tak ani tuk.

Datum: 20.10.13 16:49

Přestaňte se soustředit, na to "jak zaujmout"! Místo toho komunikujte o všem, co Vás zajímá, a o čem (ideálně) i něco vítě.

Jakmile si začnete říkat, že to nemá smysl, nebo se budete příliš soustředit na to, jak zaujmout, budete "svázaný", konverzace začne váznout a zaujmete leda svou "nepoužitelností".

doplněno 20.10.13 19:06:

Zkuste si odmyslet, že jde o ženu (jak se vlastně bavíte ve společnosti?).

Datum: 20.10.13 17:57

Ja se na nic takovyho nesoustredim. Sem normalni kluk co si na nic nehraje a vim,ze zaujmu,ale kdyz se nedokazu dat do reci s cizi zenskou,tak je mi to vscehno k ho...

Datum: 20.10.13 19:53

/plně normálně jsme prodejce a denně se setkávám s 20 zákazníkama. Třeba v bance kam vozím tržby se mi líbí slečna,ale absolutně neumím odhadnout jestli jí je 25 nebo 30 může mít doma manžela a děti. Navíc v práci mi řikal kolega at se ani nepokouším na ni mluvit když bere minimálně 25 čistého. ale jako oslovovat někoho před lidma a jejíma kolegama mi připadá dost divné stejně žejo?

Datum: 20.10.13 21:33

Jakou souvislost má její příjem s tím, zda na ni můžete promluvit? Pokud je z Prahy, tak je to poměrně nízký příjem. Všímejte si, zda je v práci hodně zaneprázdněná. Pokud není, pak ji snad nebude otravovat, pokud se jí někdo pokusí oslovit.

Datum: 20.10.13 21:54

Zlín tady není průměrná mzda vyšší jak 15 tis spíš daleko menší. Chtěl mi naznačit,že sme pro ni pleps víš. no ona se na mě ani neusměje a docela mě štve,že na to,že tma su fakt každej den si na mě nezvykne ani jedna z nich. chovají se profesionálně jasně vím,že musí chtít pořad rodný číslo a prosit mě o podpis,ale myslel sem,že třepa po 3 měsících co tam jezdím už to bdue víc takové jak bych to řekl ve ve zvyku. jinak ona se ani neusměje,takže asi byhc u ní šanci neměl je tam jedna tak 2x starší jak ona atá by se asi aj bavila:D:D to je vidět.

jinak já sem fakt komunikativní,zábavný,přátelský to ví aj moji zákazníci vídím to,že se mnou rádi jednají,ale nevím co říct ženě u baru, napoště, na zastávce kdekoliv:(. holky co se se mnou seznamí přes net nechápou. prej by mě typly na kasanovu co osloví každou všude.

Datum: 20.10.13 21:24

Dělejte si hodně kamarádek. Nesnažte se je sbalit, vůbec jim nedávejte záminku myslet si, že s nimi chcete něco mít. Když se ohlédnu zpět, většina z mých přítelkyň byly původně kamarádky, které jsem znal nějaký ten rok. S kamarádkou už si obvykle máte co říct a něco málo o sobě víte, takže je to podstatně snažší. Pokud jste sympaťák, časem o vás některá projeví zájem sama, no a pokud ne, mít kamarádky není na škodu.

Na internet zapomeňte, to je ta nejhorší a pokudmožno poslední možnost k seznámení. Já nemám facebook, twitter, na chaty nechodím, profil na seznamce si už spoustu let ani nepamatuji. Seberte veškerou odvahu a prostě nějakou slečnu oslovte. Nejlépe na místě, kde ji to nebude obtěžovat. (bary, koncerty, sportoviště), klidně i u ní v práci, pokud není příliš zaneprázdněná. Nemusíte být za každou cenu originální. Já sázím na to, že se prostě představím, decentně zalichotím ("sluší ti to"), pozvu / vyzvu, no a pokud neodmítne, snažím se vést nezávaznou konverzaci - vyptávám se na nepříliš osobní věci, něco málo řeknu o sobě a když to jde dobře, řeknu si o číslo a vypařím se. Častokrát to nevyjde, občas se i cítím trapně, ale chlapova hrdost by měla nějakou tu ránu ustát.

Datum: 20.10.13 21:58

pořád nechápete,že já nechci umět balit holku to fakt umím,ale navázat kontakt. všci moji kámoši ve mě vidí vzor jak umím dostat každou do psotele když to přeženu,ale já zase vzhlížím k těm co se umí sami někde seznámit.

játřeba v té bance už měsíc chci říct v pátek té slečně jestli už se těší na víkend jestli něco plánuje do kolika vůbec děla,ale vždy se vžiju do její kůže a řeknu si,že si říká:D co je ti po tom mladej

Od: lm®
Datum: 20.10.13 22:56

Přečetla jsem si celou diskusi..Jestli tomu dobře ruzumím,Vy dostanete víceméně každou,ale sníte o té z banky...ta je pro vás moda ,jaksi "svatá"...zamiloval jste se.Nevíte jak na to a strašně nerad byste se ztrapnil.Raději si odůvodníte proč do toho nejít..."ani se nepodívá,neusměje..." ..."kolega říkal,že..."

Jsem sice žena,ale odvážím se Vám odpovědět.Máte dvě možnosti buď to si nadále odůvodňovat proč ne a nebo to prostě zkusit. Zkuste to brát s nadledem,co tak strašného by se mohlo stát? Nic, při nejhoším byste si řekl,že to byla husa a nestála za to... ;)

Datum: 21.10.13 06:28

Ne:D ta v bance je jen priklad. rikam,ze muze byt daleko starsi. navic se mi absolutne nelibi jak se oblika kor v bance bych cekal neco elegantnejsiho. ona je jen cisty priklad

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.