Může to být alergie?

Od: Datum: 20.10.13 11:12 odpovědí: 4 změna: 20.10.13 23:06

Hezký den všem, trpím často na průjmy. Snažím se vychytat potraviny po kterých ho dostanu. Naprosto vždy bez vyjímky je to mléko, jogurty, máslo, rajčata, hrášek, kukuřice, švestky, broskve a meruňky. Napadlo mě, jestli to třeba není alergie nebo to prostě nesnesu?Všechny tyto věci mám totiž strašně ráda a dost mi to vadí :( Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.13 11:24
Tak vynechte mléko, jogurt a máslo.
Ohodnoceno: 0x

Od: dobrman*
Datum: 20.10.13 12:20

Tak alergie to bude,obzvlášť na ty mléčné potraviny, přijde mi, že budeš mít citlivější střevo, určitě by to chtělo zajít k doktorovi, ať Tě pošle na vyšetření, aby se vyloučilo třebas i onemocnění střeva

Od: moxa*
Datum: 20.10.13 22:45

Hezký den, k lékaři si zajít můžete, pro jistotu, ale já bych spíše volila cestu přírodní - např. zde zdravi-az.cz položte dotaz znovu tam, byla by škoda, kdyby vám lékaři zakázali půlku ovoce a zeleniny...byla jsem na tom podobně a dnes už zase papám svoje oblíbené ovoce a bez problémů ;)

Od: tapeta
Datum: 20.10.13 23:06

zdravi-az.cz

opravdu výborné stránky, už mi tam pomohli s hodně neduhami :).. pán je sympaťák a rád poradí, také moc doporučuji!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.