Podnikání při zaměstnání v 45 letech

Od: Datum: 20.10.13 10:37 odpovědí: 7 změna: 20.10.13 19:38

Pracuji jako Prodavačka (elektro),ale v tomto oboru je dnes plat bohužel hodně zoufalý a spíše symbolický než jiný. Mám dvě děti, manžel byl řidič kamionu a dostával hodně dobrý plat, ale kvůli zdravotním problémům musel z firmy odejít. Chtěla bych druhou práci ,ale krom prodeje nic jiného neumím a jako prodavačka si druhou práci najít nemůžu (časové důvody). Přemýšlela jsem o podnikání jako přivídělek ale vůbec nevím v čem, napadla mě "hodinová manželka" (uklízení,pomáhání v domácnosti apod.) ale nevím. Prosím poraďte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tedrezka*
Datum: 20.10.13 10:40

Zkuste prodávat Avon, nebo podobné výrobky. Také existují různé firmy, kde si můžete přivydělat pomocí dotazníků http://www.tns-aisa.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 20.10.13 10:52

Dobrý den,

nenabízejte se jako "hodinová manželka", protože to by si mohl někdo špatně vyložit :) . Nabídněte to, co časově stinhete a to nejprve "neoficiáolně". Udělejte si pár letáčků na tiskárně a hodte je do schránek u nějakých rodinných domků ve Vašem okolí, zda nepotřebují spolehlivou paní na uklid nebo pomoc v domácnosti a uvidíte reakci.

Když se budete prezentovat jako spolehlivá výpomoc, myslím, že příležitost si přivydělat příjde brzy.

David

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.10.13 13:33
avatar

A manžel už má práci? Nemohl by dělat on hodinového manžela?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.13 14:46
avatar
Obávám se že multi level marketingu ( Amway, Avon. Ori ) se u nás už zbohatnout nedá . Ty společnosti jsou postavený pro prvních pár vyvolených co do toho šli v první stovce a kterým ostatní vydělávají na baráky a mercedesy. Tím směrem cesta k bohatství nevede.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: monika1*
Datum: 20.10.13 19:12

Dělal by rád. Taková práce by ho bavila, je i šikovný a vyučený tesař. Jenže diagnoza co mu řekl lékař by se dala přeložit do normální řeči jako "seď doma, nic nedělej, moc nežer, nejlíp ani nevstávej z postele" Nesmí dělat namáhavou práci. Bylo mu řečeno že ani nesmí zvedat věci ze země ... To by toho příliš neudělal.

Datum: 20.10.13 19:25
avatar

Doufám, že mu byl přiznán invalidní důchod, však víme, jak je to dnes těžké a snad se v budoucnu zdravotní stav zlepší. Pro muže je věk okolo padesáti dost kritický. Pokud bydlíte ve větším městě, tak zkusit práci u Mac Donalds. Tam berou stále. Mohou zkusit brigádu i děti, pokud jsou už trochu odrostlejší. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondrassek
Datum: 20.10.13 19:38

A nebylo by lepší změnit zaměstnání? Taky jsem dělal prodavače elektro a měl jsem průměrný plat 28 000čistého a z toho se dá uživit rodina.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.