Kluk nechce vztah

Od: Datum: 20.10.13 09:35 odpovědí: 10 změna: 20.10.13 17:01
Ahoj vsichni. Jsem v tezke situaci a nevim jak si pomoct.
Je mi 19 a pred tremi mesicemi jsem se seznama s jednim klukem 21 a i kdyz sem mela vztah zacali sme spolu spat. Po dvou tydnech sem se roz en sla se svym klukem a polracovala s mim "milencem" Uz od zacatku mi rikal ze nechce vztah a ze se to nikdy nezmeni. Ale i presto jsem snim pokracovala. Po case to nebyl jen sex , zacali sme spolu chodit ven, na veceri. Pomahal mi kdyz sem mela problemy. A ted po trech mesicich snazeni jsem se ho zeptala jak tk mezi nami je. Rekl mi ze me ma rad ale nechce vztah. Nakonec sme se pohadali a ja ho ztratila. Ale chci ho zpet. Co mam delat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 20.10.13 10:12

Ahoj Miriam,

s velkou pravděpodobností ho zpátky nedostaneš, protože on jasně řekl, že nechce vztah a ty trváš na tom, aby prohlásil, že spolu vztah máte. Je to stejně divné, protože pokud jste spolu chodili ven, chodili jste na večeři atd., tak už jste spolu ve skutečnosti vztah měli a nebylo nutné tomu dávat nějaké ustní razítko, kterého se dotyčný evidentně bál. On se bál přiznat, že má vztah, ikdyž ho měl. Je takto blbě nastavený a pokud nesleví z tohoho nastavení, není šance, že bys ho mohla získat zpět.

David

Ohodnoceno: 4x

Od: ivulenka*
Datum: 20.10.13 10:45

Když jdu s kamarádkami, je to vztah? On možná myslel rodinu, manželství a bral to jako kamarádství a nezávazný sex. Myslím, že to tu nazývali "kamarádství s výhodami".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.10.13 10:43

Když někoho miluji, přeji mu, aby byl šťastný: souhlasíte? Pokud on si vztah nepřeje, ať je jeho důvod jakýkoliv, respektovala bych to. A pak je na Vás, zda si přejete dál sex a občas chození na večeře atd, nebo je pro Vás přednější vztah a tedy budete volná, až se naskytne jiný volný partner, který si přeje vztah a bude to OBĚMA vyhovovat. Poděkovala bych bývalému příteli za vše, čím obohatil Váš život, a též milenci (Vy uvnitř v sobě, abyste měla uvnitř sebe klid, bylo vše bez emocí, jakékoli bolesti: teprve pak jste připravena na jiný vztah s kýmkoli, aniž by se nějak přeneslo něco nezpracovaného z minulých vztahů). Uvažovala jste nad tím, jak by Vám bylo, kdyby Váš přítel měl milenku? Toto jste udělala svému příteli, se kterým jste se pak rozešla: jasně, kdybyste v tom vztahu byla spokojená po všech stránkách, nebudete mít milence, je to tak? On Vám hned řekl, že nechce vztah: je upřímný. Jasně, možná jste si myslela, že se to změní. On to měnit nechce. Hádala jste se vy nebo kdo začal? Ať tak či onak: bylo řečeno, že vztah nechce. Pak to je potřeba respektovat. Mohu se zeptat, ovšem ne být zklamaná, když zopakuje, že nechce vztah. Co mu poděkovat, že Vám pomohl při problémech, za vše pěkné, a že byste ho občas ráda viděla? (Kdyby to byla od Vás skutečně pravda). A plně nechat na něm, jak on se rozhodne. A nijak se nesnažit, nechat to vše plynout. Jasně řekl, že se nikdy nezmění, že nechce vztah (co nemusí být pravda: neví, co bude za nějaký čas, ovšem: jasně řekl, jak to má, ničeho se nedopustil vůči Vám). Držím palečky ať máte vztah oboustranně spokojený po všech stránkách . ivča

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.10.13 10:50

Vaše situace zdaleka není těžká, spíš víceméně normální.

On chce volný svazek, něco si užít a vyspat se s vámi, to mu bylo splněno.

Zřejně jste na něj ale začala tlačit, až jste se kvůli tomu pohádali.

On vytrvale nechce vztah a vy mu snad můžete nabídnou jedině ono občasné pokračování v posteli. Jestli vám taková situace vyhovuje, pak mu řekněte, ať vás chodí navštěvovat.

Radím : najděte si někoho jiného.

Datum: 20.10.13 11:00

Zdravím. Věděla jste to od začátku a přesto jste do takového "vztahu" s ním šla. Nezbývá Vám, než netlačit na pilu a respektovat ho. Vy chcete něco jiného, než on, pak si najděte vhodnějšího partnera. Tento má jiné priority zřejmě, než Vy..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.10.13 11:24

Pokud se dozvím, že slečna, se kterou jsem si začal, v té době ještě měla stálého partnera, uzavře se možnost, že bych to s ní kdykoli v budoucnu mohl brát vážně. Pokud někoho podváděla, už se jí nedá věřit. Přijměte fakt, že z toho vážný vztah nikdy nebude (pokud má chlapec rozum) a buď si užívejte dál, nebo to skončete.

Datum: 20.10.13 12:57

Každý nemusí být tak kategorický: mohla se poučit a již to vícekrát neudělá. kdo jsi bez viny, hoď kamenem (a hned vinen budeš).

Od: miriam1994
Datum: 20.10.13 14:32
Nikdy v zivote sem nepodvadela. Proste mi prisel do cesty a jak jsem rekla. Svyho kluka sem nechala. Byli jsme spolu teprve dva mesice a nespali jsme spolu nic.
Datum: 20.10.13 14:51
Zamyslela bych se nad tim.co chcete..chcete vztah.nebo je pro vas prednejsi on? Dokazete byt s nekym.kdo s vami netouzi budovat vztah? Nebylo by pak trapeni vetsi nez ted?
A jeste bych se zamerila na predstavu.ze to co vam on rekne.ze to mysli vazne..protoze mam pocit.ze on rika neco a vy to uvnitr sebe nerespektujete.
Tim nesoudim.je to tezke.
Ale kdyz se nad tim zamyslite.mozna prehodnotite vasi snahu ziskat ho zpet...

Datum: 20.10.13 17:01

Miriam, nelze vstoupit do vztahu s člověkem, který žádný vztah nechce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.