Ignorace nebo chyba?

Od: Datum: 02.12.13 23:41 odpovědí: 3 změna: 03.12.13 07:52

Ahoj,

včera mi psal chlap s kterým se nějakou dobu stýkám, pravděpodobně spolu chodíme. (chápu, že je to řečeno jak v mateřské školce, ale nemluvili jsme o tom, ale mám jít na jeho oslavu narozenin, kde bude i rodina...takže tak). Píšeme si téměř denně. Většinou odepisuje hned v řádech minut, max hodin. Odepsala jsem mu asi do dvou hodin, máme oba iphony, takže se zpráva odeslala jako imessage, je pod ní napsáno doručeno, přesto na tu zprávu vůbec nereagoval. Kontaktoval mi první, tak je divné, že na to nic nenapsal. (vím, díky aplikacím, které používá, že telefon neztrtil nebo tak něco...) Nevím jestli by se mohlo stát, že ta zpráva nedošla...Mám ještě počkat nebo mu napsat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 02.12.13 23:46

Určitě bych napsala, jestli mu ta zpráva aspoň došla nebo něco a pokud ani žádná odezva..zavolala bych mu po nějaké době aby si zas nemyslel že nepíšeš ty jemu..nebo na tebe prostě se.e..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 03.12.13 00:19
avatar

Dobrý den, ano, může jít o technickou závadu a zpráva nedojde nebo je zpožděná. Také to může znamenat, že už je pán tak častou komunikací uondán a potřebuje si vydechnout. A nevidím důvod, proč ho nezavolat nebo nenapsat znovu. Snad to není pod Vaši úroveň, když o něho stojíte. A když si píšete tak často, tak snad z toho poznáte, jestli má nějaký zájem i on o Vás nebo si jen zkouší klávesnici v mobilu. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.12.13 07:52
avatar

znovu bych nepsal - co když se neozve zase? raději zavolej a zeptej se jestli se dostal ke tvé odpovědi, že postrádáš jeho reakci. V uvolněném tónu to nebude znít, že jsi stíhačka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.