Obvolávají zaměstnavatelé i brigády?

Od: Datum: 19.10.13 20:26 odpovědí: 2 změna: 19.10.13 20:54

Ahoj,

Chci si úvest do životopisu brigádu, měl jsem 300 h legálně a pak zase ještě jednou u té samé firmy 300 h, ale psané na kamaráda (ale někdo mi říkal,že už to prý de u zaměstnavatele mít víc jak 300 h co je na tom pravdy?). Jestli to nebude blbé mít psané v životopise 600 h. No a myslíte si, že to potenciální zaměstnavatel obvoláva brigády a praxe?

Díky za případné odpovědi.

Omlouvám se za chyby.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.13 20:38
avatar

Pokud tam není nějaký do očí bijící rozpor, tak ne. Ostatně i kdyby tam rozpor byl, tak nejspíš požádá o vysvětlení tebe, než by někam volal (předpokládám, že jde o nějaké řadové místo a ne vyšší management).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.13 20:54
avatar

Nejde to (v jednom kalendářním roce smíte pro jednoho zaměstnavatele na DPP odpracovat max. 300 hodin) a nedoporučuji se v životopisu "chlubit" podvodem. Problém byste mohl mít Vy i zaměstnavatel (pokuty).

Márte-li málo praxe, je možné, že se potenciální zaměstnavatel obrátí i na zaměstnavatele, u něhož sjte pracoval na DPP.

doplněno 19.10.13 20:56:

PS: Do životopisu neuvádějte počet hodin, (bude-li to potenciálního zaměstnavatele zajímat, můžete upřesnit při pohovoru), uveďte jen od do kdy jste tam pracoval.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.