Prodloužená - objetníčky co napsat?

Od: Datum: 16.10.13 21:47 odpovědí: 5 změna: 17.10.13 10:09

Dobrý večer, zítra máme prodlouženou a nějak jsem vyhořel. Musíme mít nejméně 15 malých obálek, ve kterých bude poděkování partnerce, která se mnou tančila. A nevím co tam napsat, zatím mám jeden a to jest takový:

Děkuji Ti za tanec.

Jestli jsem ti šlapal no nohy,

omlouvám se, ale to nezabránilo se při tanci dostat do té správné noty.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.13 03:52

To mi připadá jak školní úkol. Já bych nic nepsala (maximálně jedno slovo Děkuji), radši bych na kartičku něco nakreslila.

Ještě lepší by mi přišla malá kytička.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.10.13 06:53

Když chodil do tanečních syn, užje to dávno, vymyslela jsem mu tyto dvě. Brblal, ale použil, protože sám nic lepšího nevymyslel:

1/ Děkuj, děvče, děkuj bohu,

že jsem Ti nezlámal nohu,

když jsem s Tebou bez okolků

zkoušel tango, valčík, polku.

A druhá:

Komedie nebo drama?

Skutečnost a nebo sen?

Z buchty se tu stane dáma

a z balíka džentlmen.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.10.13 08:20

Babo, tohle by asi dneska moc neoslnilo. Nic proti tvému umění.

Já bych zvolila nějaké kartičky, kde bude nějaký obrázek - kytička, taneční boty, holka v šatech apod. - neměla by to být fotka, ale něco kresleného a k tomu napsané i to strohé Díky nebo děkuji za tanec. A pokud se nestydíš, podepsala bych se. Přece jen jich máte 10 a holka by taky měly dostat/dostane 10 obálek, případně o něco míň, třeba 8.

Volila bych né klasické obálky, aletřeba poloviční nebo čtvrtinové proti klasickým (seženeš v papírnictví) a klidně i barevné nebo je poskládáš z barevného papíru sám. Hodí se takové ty otvírající se tím trohúhelníkem, vypadá to pěkně.

Datum: 17.10.13 10:01

Slečno, potil jsem se jako prase.

Potila jsre se také tak?

Tím více děkuji za trpělivost.

Od: axus®
Datum: 17.10.13 10:09

A co se stane, kdyz to nebudes mit?

Zavrou Te do vezeni? Ukamenujou?

Holce podekuj, kup ji prstynek u Vetnamce za padesat a je to vyrizeny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.