Má nárok student OSVČ na podporu v nezam.?

Od: Datum: 14.10.13 21:56 odpovědí: 3 změna: 16.10.13 22:58

Má člověk, který byl 1 rok zaměstnán a pracoval na živnostenský list (OSVČ) a zároveň byl studentem prezenčního studia nárok na podporu v nezaměstnanosti? díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 14.10.13 23:57

Nesmíte mít aktivní živnotenský opravnění v opačném případě ne (zákon 435/2004 sb §25 odstavec1b a § 39 odstavec2d)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 15.10.13 10:01
avatar

Pokud máte potvrzení, že jste odpracoval 12 měsíců, a potvrzení o ukončení, či přerušení studia, přerušíte živnost a budete mít nárok v evidenci ÚP na podporu v nezaměstnanosti. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mroki
Datum: 16.10.13 22:58

Děkuji

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.